سبک زندگی

مؤثرترین خوراکی های رشد قد

آیا تغذیه بر رشد قامت افراد تأثیرگذار است؟ در این صورت خوراکی های رشد قد کدام مواد غذایی هستند؟ بر اساس یک مطالعه در سال های 1985 تا 2019 بر روی 65 میلیون فرد 5 تا 19 ساله مشخص شد که در بین بچه های سنین مدرسه در سراسر دنیا حدود 20 سانتی متر اختلاف قد وجود دارد. حدود...

7 تیر 1401

مراکز خرید شهر سامارا، روسیه

سامارا، ششمین شهر بزرگ روسیه و یکی از شهرهای میزبان جام جهانی 2018 است. این شهر، از نظر تجاری اهمیت زیادی دارد و به همین علت، مراکز تجاری متعددی در آن ساخته شده است. در سفر به سامارا، فرصت خرید از این مراکز تجاری بزرگ و مدرن را از دست ندهید.

11 اسفند 1400

برترین جایگزین عسل برای شیرین کردن غذا چیست؟

جایگزین عسل برای بسیاری یک انتخاب اخلاقی برای پایبندی به یک ایدئولوژی و سبک زندگی بر پایه احترام به حقوق حیوانات است. عسل یک شیرین کننده خوشمزه و البته طبیعی است. سال هاست در کشورهای مختلف برای طعم دادن و شیرین کردن غذا و انواع دسر از این شیرین کننده طبیعی...

11 دی 1400

رژیم بیماری کرون: برترین و بدترین غذاها

بیماری کرون یک بیماری مربوط به سیستم گوارش و روده است که در بعضی موارد می تواند آسیب های جدی به بدن وارد کند. بعضی از غذاها این بیماری را تشدید می نمایند

6 آبان 1400

روغن کنجد برای پوست

فواید مختلف روغن کنجد به خواص آنتی باکتریال و آنتی اکسیدان آن نسبت داده می گردد. این مقاله به بحث درباره فواید روغن کنجد برای پوست می پردازد.

25 مهر 1400

چکاپ چه کار می نماید؟

هنگامی که افراد به دوران میانسالی نزدیک می شوند، همیشه این ترس و اضطراب که مبادا به بیماری های این دوران مبتلا شوند، همراه آنها است اما واقعا چکاپ های سالانه برای آگاهی از شرایط جسمانی چه زمانی موردنیاز است؟

30 شهریور 1400

باید ها و نباید های سلامت ناخن

ناخن های سالم، صاف، بدون چاله و شیار هستند و شکل و رنگ یکنواخت و بدون لکه ای دارند. گاهی اوقات بر روی ناخن ها برجستگی های عمودی ایجاد می گردد که از کوتیکول تا نوک ناخن کشیده می شوند.

7 شهریور 1400

هتل مشهد تهران؛از قدیمی ترین هتل های شهر، عکس

این هتل فعالیتش را در سال 1340 آغاز نموده و حالا با ارائه واحدهایی با طراحی کلاسیک برای بیش تر گردشگران قدیمی حس نوستالژیکی ایجاد می نماید، از این جهت که ممکن است در اولین سفرهای آن ها به پایتخت، میزبانشان بوده باشد.

7 خرداد 1400

چرا در کافه ها خلاق تر می شویم؟

موسیقی جاز با صدای ملایم، صحبت های آرام افراد حاضر در کافه و صدای ضربات کافه چی وقتی می کوشد قهوه را از دستگاه آسیاب خارج کند نه تنها مزاحم نیستند بلکه حتی می توانند به شما در خلق شاهکار بعدی تان یاری نمایند.

18 فروردین 1400

بهترین کرم لایه بردار پوست و هر آنچه که درباره آن باید بدانید

خبرگزاری خبرنگاران- بیشتر افراد برای داشتن پوستی صاف و شفاف به دنبال راه های مختلف هستند. درست است که مصرف تغذیه مناسب و استفاده از مکمل های تقویتی می توانند در شفافیت و صاف شدن پوست تاثیرگذار باشند، اما در بعضی از مواقع این مورد پاسخگو نبوده و باید به...

23 اسفند 1399

15 روش برای بیشتر کردن ماندگاری بوی عطر و ادکلن

هیچکس نیست که دوست نداشته باشد همیشه خوش بو باشد و تمام روز بوی خوبی بدهد. استفاده از عطر و ادلکن بهترین روش برای خوش بو بودن است اما شاید شما جزو کسانی باشید که با مشکل ماندگاری کم ادلکن هایتان روبرو شده اید. عطر و ادکلن هایی که در مدت کوتاهی بوی آن ها...

9 آذر 1399

میدان فرهنگ نو نوار می شود

بازآرایی میادین فرهنگ و سید جمال الدین اسدآبادی به منظور گسترش مساحت فضاهای عمومی شهری در معابر و میادین قلب پایتخت در حال اجراست.

5 آذر 1399

خبرنگاران سرمربی تیم ملی فوتسال: تدارکِ ملاقات محبت آمیز وظیفه من نیست

تهران- خبرنگاران- سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: پیدا کردن تیم برای برگزاری ملاقاتهای تدارکاتی وظیفه من نیست و اگر ملاقات تدارکاتی نداشته باشیم، ضرر می بینیم.

15 شهریور 1399

خبرنگاران گل محمدی: به نتایج سایر تیم ها فکر نمی کنیم

تهران- خبرنگاران- سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از غیبت چند هفته ای وحید امیری از مسابقات به دلیل کشیدگی عضله اطلاع داد و درباره شکست سایر تیم های مدعی، گفت: به نتایج دیگر تیم ها فکر نمی کنیم.

8 شهریور 1399