طراحی گرافیکی و چاپ

اگر گزارش فرانسوی را دوست داشتید این 7 فیلم را هم ببینید

وس اندرسون در آخرین فیلم خود، گزارش فرانسوی دیدگاهی عجیب از دنیای چاپ به بینندگان ارائه می کند. این فیلم دارای تمام خصوصیات و ویژگی های سبک اندرسون بود و داستانی به سبک آنتولوژی را روایت می کرد که بر یک مجله متمرکز بود.

23 فروردین 1401

ابهام در ماجرای تأمین البسه تیم های ملی فوتبال، قرارداد همکاری فدراسیون تا سال 2023 چه شد؟

فدراسیون فوتبال در شرایطی برای اسپانسری تأمین البسه تیم های ملی فراخوان صادر نموده که هیچ توضیحی درباره قراردادی که تا سال 2023 بسته بود، نداده است.

27 دی 1400

معرفی پونه کوهی و خواص درمانی آن

آنتی اکسیدان قوی و تقویت کننده عمومی بدن، مسکن دردهای پی در پی شکم و ضد اسهال، تسکین دهنده دردهای گلو و ضد یرقان، ضد استسقاء و ادرارآور، خارج کننده گازهای معده و روده و آرام بخش، مسکن سرفه و برطرف

4 آبان 1400

متی مازول (METHIMAZOLE)

اندازه مصرف: برای آغاز درمان، 3 تا 10 قرص روزانه می تواند بین 2 تا 3 بار در روز تقسیم گردد ولی 1 تا 3 قرص روزانه برای درمان درازمدت و نگهداری کافی است.

21 مهر 1400

سردترین هیجان دنیا

شاید شما هم دیده باشید که روی پاکت بستنی ها، مقدار کالر ی آن، مواد تشکیل دهنده و... را در جدولی درج می نمایند. اگر حسابی دنبال رژیم لاغری هستید، نباید بستنی را در برنامه غذایی تان قرار دهید، ولی اگر وسوسه شدید و دور از چشم دیگران یک رقم بستنی نوش جان...

29 شهریور 1400

کشف جدیدی از اجداد اسرارآمیز انسان

دانشمندان شواهدی از انسان های مرموز باستانی را کشف نموده اند که حدود 500 هزار سال پیش در آفریقا می زیسته اند و از نظر ژنتیکی با انسان های امروزی ارتباط دارند. وجود این اجداد اسرارآمیز به وسیله محققانی کشف شد که در حال مطالعه ژن های چهار جمعیت آفریقای غربی...

27 شهریور 1400

ستاری: 80 خانه خلاق تا سرانجام امسال میزبان صنایع فرهنگی، هنری و نوآور می گردد

با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری، دبیر ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز و معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، خانه خلاق ب میزبان فعالان صنایع خلاق و فرهنگی شد.

17 مرداد 1400

انگشتر هوشمند کلیدهای گمشده را می یابد

به گزارش خبرنگاران به نقل از نیواطلس، جستجو برای کلید در کیف آن هم درزمانی که دست هایتان پر است، کار سختی به حساب می آید. اما یک انگشتر هوشمند که با پرینتر سه بعدی ساخته می گردد، این مشکل را حل می نماید.

20 خرداد 1400

قصه خسته کننده المپیک توکیو

می گویند خسارت به دولت ژاپن در صورت برگزار نشدن المپیک 13 میلیارد یا شاید هم 16 میلیارد دلار است. اما هر چه هست اهمیتی ندارد. مهم این است که این المپیک (...) برگزار نشود. در تاریخ هیچ زمانی به اندازه اکنون، المپیک موضوع مرارت باری نبوده است.این مطلب متعلق به...

21 اردیبهشت 1400

چرا در کافه ها خلاق تر می شویم؟

موسیقی جاز با صدای ملایم، صحبت های آرام افراد حاضر در کافه و صدای ضربات کافه چی وقتی می کوشد قهوه را از دستگاه آسیاب خارج کند نه تنها مزاحم نیستند بلکه حتی می توانند به شما در خلق شاهکار بعدی تان یاری نمایند.

18 فروردین 1400

اولین زبان مصنوعی انسان ساخته شد

محققان انگلیسی با استفاده از چاپ سه بعدی پیروز شدند اولین زبان مصنوعی انسان را بسازند.

8 آذر 1399

روشی نوین برای سنتز نوعی نانوحامل ارائه شد

محققان روشی برای سنتز نوعی نانوحامل که به محصولی ختم می شود، ارائه کردند که قادر به حمل انواع مختلف دارو ها است.

28 آبان 1399

صحیفه سجادیه مغفول مانده است

سیدمهدی شجاعی گفت: من در کارهای مذهبی و آیینی ام غیرمستند حرف نمی زنم و تک تک جملاتی که می آید استناد دارد، به همین جهت کار قدری سخت تر است و در عین خلاقیت، به استناد هم پایبند هستم.

3 آبان 1399

بالابردن کیفیت عکس در فتوشاپ با روشی ساده و سریع

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و استفاده روزافزون از تصاویر دیجیتالی، کیفیت آنها نیز بیشتر از قبل مورد ارزیابی و بررسی قرار می گیرد. بنابراین ایجاد فایل هایی با رزولوشن بالا برای استفاده در موارد مختلف و همچنین صنعت چاپ، یکی از عواملی است که کار حرفه ای شما...

28 مهر 1399

چه بلایی سر کیم یو-جونگ آمده است؟ ، 35 روز بی خبری از خواهر رهبر کره شمالی

خواهر قدرتمند رهبر کره شمالی آخرین بار روز 27 ژوییه در انظار عمومی ظاهر شده و از آن زمان به بعد تقریبا هیچ کس از سرنوشت او خبر دقیق ندارد.

23 مهر 1399

کتاب سال های جوانی و سیاست: خاطرات نجف دریابندری از آبادان

کتاب سال های جوانی و سیاست: خاطرات نجف دریابندری از آبادان

12 تیر 1399