اخبار مجلس

زارع پور: لزوم همگرایی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و شورای عالی فضای مجازی، مصوبات شورا را اجرا می کنیم

وزیر ارتباطات با تاکید بر لزوم همگرایی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و شورای عالی فضای مجازی گفت: برای برگزاری جلسات منظم با شورای عالی فضای مجازی برنامه ریزی می کنیم. ما خودمان را مجری سیاست های شورای عالی فضای مجازی می دانیم....

17 شهریور 1400

صدور مجوز تاسیس منطقه ویژه مالی خرم آباد

استاندار لرستان گفت: مجوز تاسیس منطقه ویژه مالی خرم آباد توسط مجمع تشخیص مصلحت نظام صادر شد.

30 خرداد 1400

خبرنگاران مجوز ایجاد منطقه ویژه اقتصادی خرم آباد صادر شد

خرم آباد - خبرنگاران - استاندار لرستان گفت: مجوز تاسیس منطقه ویژه اقتصادی خرم آباد توسط مجمع تشخیص مصلحت نظام صادر شد.

5 خرداد 1400

رسیدگی فوری AFC به اتفاقات بازی فولاد - النصر

ملاقات رفت تیم های فوتبال فولاد ایران و النصر عربستان در حالی برگزار گردید که در این مسابقه، عبدالرزاق حمدالله مهاجم النصر با انجام حرکت غیر اخلاقی باعث واکنش محمد آبشک هافبک فولاد و ضربه وی به مهاجم حریف شد.

25 اردیبهشت 1400

خبرنگاران بودجه کهگیلویه و بویراحمد در سال1400 حدود56 درصد رشد داشته است

یاسوج- خبرنگاران- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: بودجه استان در سال 99حدود932 میلیارد تومان بود که این عدد در لایحه بودجه سال 1400 با حدود 56 درصد رشد به یک هزار و 451 میلیارد تومان افزایش بافته است.

24 اردیبهشت 1400

موارد گران فروشی و کم فروشی اپراتورها چیست؟

عدم محاسبه حجم دیتای داخلی به صورت نیم بها، عدم انتقال دیتا به سیم کارت بعدی در هنگام نقل وانتقال سیم کارت، محاسبه هزینه برای IP آدرس های مراکز آموزشی، دانشگاه ها و حوزه های علمیه که باید خدمات اینترنت رایگان دریافت می کردند، سوءاستفاده از خدمات ارزش...

25 اسفند 1399

خبرنگاران سنای آمریکا برای نخستین بار وتوی ترامپ را شکست

نیویورک- خبرنگاران- مجلس سنای آمریکا برای نخستین بار در چهار سال گذشته، از وتوی دونالد ترامپ درباره بودجه دفاعی و بسته حمایتی 2 هزار دلاری عبور کرد تا ترامپ سال جدید را با طعم شکست داخلی آغاز کند.

19 بهمن 1399

انتخابات و شفافیت آرای نمایندگان در دستور کار مجلس

تهران (پانا) - نمایندگان مجلس در جلسات صحن علنی هفته جاری علاوه بر آنالیز طرح توسعه و فراوری پایدار زنجیره فولاد، طرح شفافیت آرای نمایندگان را نیز آنالیز خواهند کرد.

11 بهمن 1399

اعلام میزان افزایش حقوق کارکنان و بازنشستگان در سال 1400

با پیش بینی های اجرا شده در لایحه بودجه سال آینده با افزایش 25 درصدی حقوق کارکنان و بازنشسته ها حداقل دریافتی آنها به سه میلیون و 500 هزار تومان خواهد رسید.

14 دی 1399

چرا مرغ با نرخ مصوب به دست مصرف کننده نمی رسد؟

با وجود راه اندازی سامانه بازارگاه، مرغداران در تامین نهاده های دولتی با چالش هایی روبرو هستند که این مسائل سبب عرضه مرغ با نرخ بالاتر از مصوب می گردد.

29 آذر 1399

شکست مذاکرات پسابرگزیت پیامدهای قابل توجه دارد

وزیر دارایی آلمان به لندن هشدار داد که شکست مذاکرات انگلیس با اتحادیه اروپا پیامدهایی بسیار قابل توجه برای اقتصاد این کشور خواهد داشت.

4 آبان 1399