جزئیات فعالیت صنوف در ماه مبارک رمضان

به گزارش وبلاگ مستند، تهران (پانا) - رئیس اتاق اصناف تهران جزئیات فعالیت صنوف در ماه مبارک رمضان را تشریح کرد.

جزئیات فعالیت صنوف در ماه مبارک رمضان

به گزارش اتاق اصناف تهران، قاسم نوده فراهانی درباره فعالیت صنوف در ماه مبارک رمضان اظهار کرد: ضمن تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، با هماهنگی ستاد مقابله با کرونا، اتحادیه های صنفی، معاونت نظارت بر اماکن عمومی تهران بزرگ و دستگاه های ذیربط در مورد فعالیت صنوف در ماه مبارک رمضان همچون سالهای گذشته تصمیماتی اتخاذ شده که این موارد برای تمامی واحدهای صنفی از روز یکشنبه همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان لازم الاجراست.

وی اضافه کرد: بر این اساس امسال نیز همچون دیگر سال ها با هرگونه حرمت شکنی از طریق تظاهر به روزه خواری در واحدهای صنفی برخورد خواهد شد. همچنین اجرای پروتکل های بهداشتی ستاد ملی مقابله با کرونا همچنان مورد تاکید است و بر تمامی واحدهای صنفی به شکل مستمر از طریق واحدهای بازرسی و نظارت اتاق اصناف تهران و اتحادیه های صنفی تهران نظارت خواهد شد.

رئیس اتاق اصناف تهران تاکید کرد که امسال برابر مصوبات ابلاغی فعالیت واحدهای صنفی تهیه، طبخ و توزیع غذا از جمله اغذیه فروشی، رستوران های داخل شهری، چلوکبابی ها، کبابی ها، فست فودی ها، جگرکی ها، آبمیوه و بستنی، قهوه سراها، کافی شاپ ها، قهوه خانه ها، سفره خانه ها اعم از سنتی و عادی و... از اذان مغرب تا اذان صبح است و اجازه فعالیت یا عرضه مواد غذایی در واحد صنفی خود را نداشته و صرفا یک ساعت قبل از اذان مغرب میتوانند به صورت بیرون بر فعالیت کنند.

نوده فراهانی درباره فعالیت واحدهای صنفی اغذیه فروش و عرضه کننده غذای سرد گفت: صنوف اغذیه فروشان مجاز هستند در طول روز صرفا غذای سرد به صورت بیرون بر با رعایت کامل شئونات عرضه کنند.

منبع: خبرگزاری پانا

به "جزئیات فعالیت صنوف در ماه مبارک رمضان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات فعالیت صنوف در ماه مبارک رمضان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید