(ویدیو و عکس) دورهمی مهران مدیری و میلاد کی مرام؛ از ماجرای ازدواج نکردن تا عصبانیت میلاد کی مرام

به گزارش وبلاگ مستند، آدینه شب مهران مدیری در برنامه دورهمی میزبان میلاد کی مرام بازیگر سینما و تلویزیون بود.

(ویدیو و عکس) دورهمی مهران مدیری و میلاد کی مرام؛ از ماجرای ازدواج نکردن تا عصبانیت میلاد کی مرام

در ابتدای مصاحبه مدیری با اشاره به چهره کی مرام گفت: به نظرم شبیه بازماندگان داعش شدی!

این بازیگر پاسخ داد: ضبط یک سریال برای شبکه نمایش خانگی را قبل از شیوع کرونا آغاز کردیم. چهره فعلی من گریم نقشم در این سریال است و الان حدود 6 ماه است این مدلی هستم.

کی مرام که در سری اول دورهمی هم حضور پیدا نموده بود، درباره اتفاقات زندگی اش در طول این چهار سال گفت: من به برنامه ریزی علاقه دارم؛ اخیراً هم به برنامه ریزی بلند مدت اعتقاد پیدا نموده ام و هدفم را پیگیری می کنم. در این چهار سال کم کار کردم.

مدیری بیان کرد:، اما بر عکس خیلی ها معتقد هستند که به شدت پرکار هستی و دیده می شوی!

کی مرام اظهار کرد: من در این چهار سال یک سریال نمایش خانگی بازی کردم و حدود دو سال کار نکردم. نمی دانم چرا اینطور می گویند.

بازیگر نابرده رنج درباره یاری به هم استانی های خود در این مدت گفت: هم استانی های من (گیلانی ها) خیلی درگیر کرونا شدند؛ به همراه تمام هنرمندان و ورزشکاران تصمیم گرفتیم به همشهری های خود یاری کنیم. خدا را شکر کار های خوبی انجام شد و این روز ها هم به خانواده های کم بضاعت یاری می گردد. خواهشی هم از شما دارم؛ ای کاش یک شماره حساب قانونی در دورهمی اعلام کنید. چرا که خیلی ها می خواهند یاری نمایند، اما راه درست آن را نمی دانند.

مدیری در پاسخ گفت: اتفاقاً همین فکر را داریم؛ چون هنوز دقیق تعیین نیست نمی توانم بگویم، ولی در دو برنامه آینده اعلام حتماً می کنم.

کی مرام در پاسخ به حرف مدیری درباره اینکه آدم عصبی و بد اخلاقی است، گفت: نه اینطور نیست؛ نقش هایم در سریال و فیلم های امیر، خط ویژه، نابرده رنج و ملکه را کنار هم بگذارید؛ در کدامیک عصبی و بداخلاق بودم؟!

اما مدیری از حرفش کوتاه نیامد و بار ها در گفت و گوی خود با کی مرام به عصبی بودن او اشاره نمود.

در بخش دیگر این مصاحبه، مدیری از مهمانش درباره ازدواج پرسید و او گفت: شرایط من در این زمینه از چهار سال پیش تغییری ننموده است؛ البته چهار سال پیش می شد ازدواج کرد؛ اما قبول کنید همراه پیدا کردن سخت شده است.

مدیری هم گفت:، چون آدم عصبی هستی (خنده)

کی مرام ادامه داد: من کلاً آدم کم حرفی هستم و بزرگترین علاقه ام سکوت است. حتی معتقدم وقتی خانم ها دعوا می نمایند، آقایان باید فقط سکوت نمایند.

مدیری ضمن تبریک تولد کی مرام از کسانی نام برد که در اردیبهشت به دنیا آمده اند؛ کی مرام هم ادامه داد: فرهاد مدیری پسرتان هم اردیبهشت ماهی است. چه کادویی به او می دهید؟ به نظرم یک ساز کادو بدهید.

مدیری گفت: بله سیزده اردیبهشت تولدش است. اتفاقاً فکر می کنم تنبل ترین آدم دنیا در ساز زدن است! پیانو در خانه خاک می خورد و او تنبلی می نماید و هر چه می گویم بی فایده است.

کی مرام هم گفت: پس به نظرم بهترین کادو این است که بعد از کرونا با هم سفر بروید؛ همدیگر را نگاه کنید و بیشتر به هم بپردازید. مدیری هم با طنز همیشگی خود گفت: پیشنهاد خوبی است؛ اما مطمئن نیستم فرهنگ این کادو را داشته باشد. سه روز برویم سفر و نگاهش کنم، بچه معذب می گردد.

در ادامه، کی مرام در پاسخ به اینکه چرا نمی خواهد با یک بازیگر ازدواج کند، گفت: اصولاً بازیگران آدم های عصبی هستند، شاید یکی از دلایل این باشد. الان همه خانم های بازیگر من را می زنند. (خنده)

کی مرام در پاسخ به سوال مدیری درباره اینکه دوست داشتی کسی تو را نمی شناخت، گفت: تلخ است؛ اما اگر دوباره به دنیا می آمدم، قطعاً بازیگر نمی شدم!

در خاتمه این مصاحبه کی مرام از مهران مدیری چند سوال پرسید و او پاسخ داد:

میدان بروجردی در سر آسیاب دولاب: در آنجا به دنیا آمدم.

بچه بودید کتک خوردید؟ اولین بار در زندگی وقتی به مدرسه رفتم، کتک خوردم. پدرم روحش شاد؛ من را آماده کرد. وارد مدرسه که شدم سه تا سال بالایی آمدند و گفتند چطوری؟ و یکی از آن ها با مشت به شکم من زد و بیهوش شدم! فکر کنم می خواستند زهر چشم بگیرند!

محسن، مسعود، مهرداد: برادرانم؛ ما در کل چهار برادر هستیم.

سال 1353 تئاتر خرگوش: دوم ابتدایی بودم؛ یکی نیامد و من نقش طوطی را بازی کردم.

عارف لرستانی: اتفاقاً دیشب به یادش بودم و امروز با خانواده اش صحبت کردم. عارف جزو بهترین و دوست داشتنی ترین دوستانم در زندگی بود. همواره برای من زنده است و در کنارم حضور دارد.

خشایار الوند: روحش شاد؛ حداقل 20 سال با هم کار کردیم. او هم یکی از دوست داشتنی ترین و حرفه ای ترین ها در کار خودش بود. سرعت خشایار در نوشتن، تبحرش در داستان پردازی و روایت قصه شگفت انگیز بود.

سوال جواب جذاب میلاد کی مرام با مهران مدیری

منبع: فرارو

به "(ویدیو و عکس) دورهمی مهران مدیری و میلاد کی مرام؛ از ماجرای ازدواج نکردن تا عصبانیت میلاد کی مرام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(ویدیو و عکس) دورهمی مهران مدیری و میلاد کی مرام؛ از ماجرای ازدواج نکردن تا عصبانیت میلاد کی مرام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید