منوچهر والی زاده مهمان پرنیان صدا شبکه پنج می گردد

به گزارش وبلاگ مستند، برنامه تلویزیونی پرنیان صدا آدینه 30 مهر ساعت 20 میزبان منوچهر والی زاده استاد صدا و دوبله ایران می گردد.

منوچهر والی زاده مهمان پرنیان صدا شبکه پنج می گردد

به گزارش گروه سیاسی وبلاگ مستند، به نقل از روابط عمومی صدا و سیما، منوچهر والی زاده هنرمند پیشکسوت رادیو و تلویزیون با حضور در برنامه پرنیان صدا شبکه پنج سیما از 60 سال فعالیت هنری اش در عرصه گویندگی رادیو و تلویزیون خواهد گفت.

در برنامه پیش رو پرنیان صدا که به مناسبت ولادت با سعادت پیامبر رحمت محمد مصطفی (ص) تهیه شده است، بخش های متنوعی تقدیم نگاه مخاطبان خواهد شد. در این برنامه قسمتی از بحر طویل میلادی امیرحسین مدرس، دکلمه مهدی سهیلی شاعر قدیمی، آواز محمد گلریز و نمایشنامه ترسیم میلاد حضرت محمد (ص) با بازی خانم ها مهین دیهیم و توران مهرزاد با صدا و تصویر این هنرمندان نمایش داده می گردد.

از دیگر بخش های قسمت سوم مجموعه تلویزیونی پرنیان صدا، پخش آرشیو قدیمی و قطعه ریتمیک صرفه جویی آب با اجرای منوچهر نوذری، منوچهر آذری و مهدی کاشانیان خواهد بود و بعلاوه خاطرات جشن تبسم به تصویر کشیده می گردد.

برنامه پرنیان صدا به تهیه کنندگی سعید توکل کاری از گروه خانواده و کودک شبکه پنج سیماست که آدینه هر هفته ساعت 20 به مدت 45 دقیقه مهمان خانه مخاطبان می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "منوچهر والی زاده مهمان پرنیان صدا شبکه پنج می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منوچهر والی زاده مهمان پرنیان صدا شبکه پنج می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید