منزوی: همه می دانند انتشار فایل صوتی من در هیئت مدیره کار چه کسی است، اشتباه کردم به استقلال برگشتم

به گزارش وبلاگ مستند، عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال بازگشت خود به این باشگاه را نادرست دانست و گفت: هر کس در زندگی اش اشتباهاتی می نماید که من هم با بازگشت به استقلال مرتکب آن شدم.

منزوی: همه می دانند انتشار فایل صوتی من در هیئت مدیره کار چه کسی است، اشتباه کردم به استقلال برگشتم

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ مستند، این روزها فایلی صوتی از جلسات اخیر هیئت مدیره باشگاه استقلال در شبکه های اجتماعی پخش شده است که در آن کامران منزوی عضو هیئت مدیره باشگاه به انتقاد از این می پردازد که چرا تکلیف آمدن یا نیامدن آندره آ استراماچونی سرمربی ایتالیایی پیشین آبی پوشان معین نمی گردد و همچنین اشاره ای به درخواست میلیاردی وریا غفوری کاپیتان استقلال دارد.

کامران منزوی در گفت وگو با وبلاگ مستند، درباره انتشار فایل صوتی اظهاراتش در یکی از جلسات هیئت مدیره پیش از آغاز فصل جاری گفت: معین است که ضبط کردن این صحبت ها کار چه کسی است. اگر خاطرتان باشد طرفداران استقلال از دیر آغاز شدن تمرینات در فصل 98-97 ناراحت بودند، چرا که بحث تمدید قرارداد سرمربی و بازیکنان خیلی طول کشید و استرس زیادی به طرفداران و بازیکنان وارد کرد که منجر به حوادث سوپرجام و سایر ماجراها شد. اگر به آرشیو رسانه ها در آن مقطع مراجعه کنید، هر روز یک شایعه درباره آمدن یا نیامدن استراماچونی مطرح می شد، یک روز می گفتند می آید، یک روز گفتند فلانی به این دلیل نمی آید. همین مسئله منجر به واکنش بنده شد و در جلسه هیئت مدیره گفتم این طور نمی گردد و باید تکلیف را معین کنید. من گفتم اگر تراپاتونی را می خواستید بیاورید، این همه شایعه ایجاد نمی شد که برای آمدن استراماچونی شایعات مختلف درست می گردد. لطفاً به آرشیو رسانه ها مراجعه کنید که چقدر شایعات زیاد بود.

وی در ادامه اضافه نمود: این صحبت ها، پس از ورودم به بحث نقل وانتقالات در رابطه با وریا غفوری و سیدحسین حسینی بود. من در جلسه هیئت مدیره اعلام کردم که غفوری پیشنهاد چهار میلیارد تومانی دارد که الان رقم قراردادش در استقلال کمتر از این مبلغ است. اظهارات من در این حد بود. وقتی باشگاه ساختار داشته باشد، نباید صحبت های اعضای هیئت مدیره به بیرون درز کند. در جلسه هیئت مدیره، مدیرعامل بحث هایی را می آورد که گاهی نقد می گردد، گاهی صدا بالا می رود و حرف هایی مطرح می گردد، اما مهم مصوبه است. چرا باید صدای اعضای هیئت مدیره ضبط گردد و واکنشی نشان داده نگردد؟

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال با انتقاد از انتشار فایل صوتی جلسه هیئت مدیره این باشگاه توضیح داد: کاری به کسی ندارم، چون تصمیمم را گرفته ام و می خواهم پس از یک سال و اندی، گذشته را فراموش کنم. می خواهم به قبل از آمدنم به استقلال برگردم و به زندگی ام برسم. اشکال ساختار باشگاه استقلال است که صدای ضبط شده اعضای هیئت مدیره به بیرون می رود. جلسه هیئت مدیره به چه معناست؟ حرفم که در فایل صوتی منتشر شده این بود که طرفدار ناراحت است و تکلیف تیم را معین کنید. اگر استراماچونی می خواهد بیاید، زودتر بیاید تا این همه شایعه ایجاد نگردد. مگر آن زمان استراماچونی محبوب شده بود یا کاری نموده بود که بخواهیم کاری کنم؟ نه علیه استراماچونی حرف زدم، نه کاری کردم، فقط گفتم تکلیف تیم را معین کنید.

منزوی اعلام نمود: در یک برنامه تلویزیونی گفتم شخصی گفته که من می توانم فلان مربی را بیاورم که پاسخ دادم این مسئله فشار روی امیرحسین فتحی (مدیرعامل وقت استقلال) را بیشتر می نماید. اشتباه من بود که پس از 12 سال به استقلال برگشتم، چون با این فضا آشنا نبودم. هر کس در زندگی اش اشتباهاتی می نماید که من هم با بازگشت به استقلال مرتکب آن شدم.

وی در سرانجام در پاسخ به این سؤال که آیا می داند انتشار فایل صوتی اظهاراتش کار چه کسی است، گفت: همه می دانند کار چه کسی است!

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "منزوی: همه می دانند انتشار فایل صوتی من در هیئت مدیره کار چه کسی است، اشتباه کردم به استقلال برگشتم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منزوی: همه می دانند انتشار فایل صوتی من در هیئت مدیره کار چه کسی است، اشتباه کردم به استقلال برگشتم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید