یورو 2020، ایتالیا به حضور بلژیک در جام شانزدهم سرانجام داد، آتزوری حریف اسپانیا در نیمه نهایی شد

به گزارش وبلاگ مستند، شب نخست از مرحله یک چهارم نهایی یورو 2020 با پیروزی تیم ملی فوتبال ایتالیا مقابل بلژیک و راهیابی شاگردان روبرتو مانچینی به مرحله نیمه نهایی سرانجام یافت.

یورو 2020، ایتالیا به حضور بلژیک در جام شانزدهم سرانجام داد، آتزوری حریف اسپانیا در نیمه نهایی شد

به گزارش وبلاگ مستند، در دومین بازی از شب نخست مرحله یک چهارم نهایی که حساس ترین بازی این مرحله هم بود، تیم های ملی بلژیک و ایتالیا آدینه شب از ساعت 23:30 به وقت تهران در استادیوم آلیانتس آره نا برابر یکدیگر قرار گرفتند که این بازی با نتیجه 2 بر یک به سود ایتالیا سرانجام یافت تا این تیم پس از اسپانیا دومین تیم راه یافته به مرحله نیمه نهایی جام شانزدهم لقب بگیرد.

نیکولو بارلا در دقیقه 31 و لورنزو اینسینیه در دقیقه 44 گل های ایتالیا را به ثمر رساندند و روملو لوکاکو در دقیقه دوم وقت های تلف شده نیمه اول از روی نقطه پنالتی تنها گل بلژیک را به ثمر رساند.

گل نخست این بازی در نیمه نخست در دقیقه 31 به وسیله نیکولو بارلا به ثمر رسید که با گذر از سد سه مدافع بلژیک، توپ را در دروازه تیبو کورتوا جا داد. این گل در حالی ایتالیایی ها را پیش انداخت که آنها از لحاظ تملک توپ و موقعیت های گلزنی عملکرد بهتری نسبت به شیاطین سرخ اروپا داشتند و حتی در دقیقه 13 هم به وسیله لئوناردو بونوچی به گل رسید که البته VAR آن را به علت قرار داشتن بازیکن ایتالیا در آفساید مردود اظهار داشت.

فزونی ایتالیا ادامه پیدا کرد و این بار لورنزو اینسینیه در یک حرکت پا به توپ سرعتی از جناح چپ، توپ را به با یک ضربه از راه دور زیبا وارد دروازه حریف کرد. بلژیک در آخرین دقیقه بازی از روی نقطه پنالتی - پنالتی ای که حاصل خطای جووانی دی لورنتزو روی جرمی دوکو بود - توانست یکی از گل های خورده را برای بلژیک جبران کند.

در نیمه دوم ایتالیایی ها باز هم بازی را بهتر آغاز کردند اما رفته ، رفته جریان بازی متعادل تر شد و از تب و تاب اولیه افتاد به خصوص پس از مصدومیت لئوناردو اسپیناتزولا بال چپ آتزوری که مجبور به ترک میدان شد و جای خود را به امرسون پالمیری داد. بعد از این اتفاق بلژیکی ها بر بازی مسلط تر شدند و در دقایق سرانجامی فشار بیشتری به آتزوری آوردند اما حملات نصف و نیمه این تیم نتیجه ای در بر نداشت.

در نهایت بازی با همان نتیجه ای که در نیمه نخست رقم خورد به سرانجام رسید تا ایتالیا مانند دوره قبلی رقابت ها بلژیک را شکست داده و این بار به حضور این تیم در جام شانزدهم سرانجام دهد. این سی و دومین بازی بدون شکست متوال تیم ملی ایتالیا بود. آتزوری مانچینی در مرحله نیمه نهایی رقابت ها حریف اسپانیایی خواهد بود که در بازی اول مرحله یک چهارم نهایی سوئیس را حذف کرد. این بازی روز سه شنبه 15 تیر از ساعت 23:30 به وقت تهران در استادیوم ومبلی شهر لندن برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "یورو 2020، ایتالیا به حضور بلژیک در جام شانزدهم سرانجام داد، آتزوری حریف اسپانیا در نیمه نهایی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یورو 2020، ایتالیا به حضور بلژیک در جام شانزدهم سرانجام داد، آتزوری حریف اسپانیا در نیمه نهایی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید