ساپینتو: اگر بخواهم می توانم الان قرارداد خود را لغو کنم

به گزارش وبلاگ مستند، سرمربی تیم فوتبال استقلال می گوید تنها یک امید و آرزو داریم که در ملاقات فردا مقابل ذوب آهن پیروز شویم.

ساپینتو: اگر بخواهم می توانم الان قرارداد خود را لغو کنم

به گزارش ایسنا، ریکاردو ساپینتو، سرمربی تیم فوتبال استقلال در نشست خبری قبل از ملاقات تیمش مقابل تیم فوتبال ذوب آهن از هفته 24 لیگ برتر فوتبال ایران که قرار است ساعت 19:30 فردا (آدینه) در استادیوم آزادی برگزار گردد، اظهار کرد: چند روز لیگ متوقف شده بود و قبل از آن در شرایط فوق العاده ای بودیم و امیدوارم بتوانیم همان روال را ادامه دهیم. در 9 روز گذشته با وجود مسائلی که هر روز کنار تیم است خیلی خوب تمرین نموده ایم.

وی اضافه کرد: امیدوار و آرزومندیم که مقابل ذوب آهن در ملاقات فردای خود در استادیوم آزادی به پیروزی برسیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه کاملا برای پیروزی متمرکز است، عنوان نمود: حرفه ای هستم و شغل من این است که برای بازیکنان و طرفداران - با وجود اینکه می دانید از مسائل مالی برخورداریم - صد درصد وجودم را برای رجحان بگذارم. 4 ماه است که حقوق خود را دریافت ننموده ام. اگر بخواهم می توانم الان قرارداد خود را لغو کنم و باشگاه نیز باید تمام مطالبات من را پرداخت کند اما تا آخر با بازیکنان و برای طرفداران سخت می جنگیم تا هر دو جام را به دست آوریم.

ساپینتو در ادامه درباره احتمال حذف استقلال از آسیا گفت: طبیعی است که شرایط موجود من را ناراحت کرد. یکی از دلایلی که به سمت استقلال آمدم برای حضور و جنگیدن در آسیا بود. من با این رویا زندگی می کنم. اگر این اتفاق بیفتد یک ناامیدی برای همه است.

وی در مورد رفتن از استقلال به علت حذف استقلال از لیگ قهرمانان آسیا، توضیح داد: الان وقت صحبت کردن در این مورد نیست. تمرکزمان بر بازی مقابل ذوب آهن و بردن این تیم است. آن ها تیم خوبی هستند و من روی این موضوع تمرکز نموده ام.

سرمربی تیم فوتبال استقلال بعلاوه در مورد ملاقات مقابل پرسپولیس، اعلام نمود: زمان صحبت کردن در مورد آن بازی نیست. بازی بسیار بسیار سختی مقابل ذوب آهن داریم و تمرکزمان روی بازی مقابل ذوب آهن است.

ساپینتو در مورد مصدومان استقلال در ملاقات فردا مقابل ذوب آهن، گفت: فردا اطلاعات نهایی را در مورد مصدومان می دهیم.

وی در مورد بازگشت ملی پوشان استقلال نیز، گفت: از حضور هر سه بازیکن خوشحالم. با تمام احترامی که برای مربی تیم ملی قائل هستم فکر می کنم بازیکنان بیشتری بودند که از استقلال می توانستند به تیم ملی دعوت شوند. 3 بازیکن ما عملکرد خیلی خوبی داشتند و امیدوار هستم فردا هم صد درصد آماده باشند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در مورد مسائل مالی این تیم، اظهار کرد: این موضوع هنوز حل نشده و وجود دارد اما تمرکز ما به صورت صد درصدی روی برترین عملکرد برابر ذوب آهن خواهد بود.

ساپینتو در مورد ملاقات با ذوب آهن و احتمال تساوی این ملاقات و دور شدن از قهرمانی، اعلام کرد: آمار گل های خورده دو تیم مساوی است. ذوب آهن در فاز تهاجمی سه بازیکن خوب دارد و موقعیت های گل زیادی درست می نماید و کیفیت خوبی دارد. ما به تیمی که فردا مقابلمان به میدان می رود احترام می گذاریم. شاید فردا عقب تر بنشینند و ما روی این موضوع کار نموده ایم و خود را برای بازی مقابل 5 مدافع آماده نموده ایم. 3 امتیاز بازی فردا برای ما بسیار مهم است و نمی توانیم هیچ امتیازی را از دست بدهیم.

وی با بیان اینکه تیمش باید شکیبا باشد و سریع بازی و حرکت کند، گفت: آن ها خیلی خوب دفاع می نمایند و خیلی در حمله سریع هستند. ما باید تعادل خود را حفظ کنیم. آن ها تیم خیلی خوبی هستند و در لیگ رقابتی به میدان می رویم و هیچ ملاقات آسانی نداریم. استقلال هم تیم خیلی خوبی است و خیلی خوب بازی می نماید. امیدواریم فردا برترین عملکرد را داشته باشیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در مورد عملکرد تیم ملی فوتبال ایران با توجه به 2 بازی اجرا شده، عنوان نمود: تیم ملی فوتبال ایران در دو ملاقات با سرمربی نو به میدان رفته و صحبت کردن در این مورد، خیلی زود است. امیداورم مربی تیم ملی با حمایت همه جانبه نتایج خیلی خوب و فوق العاده ای به دست آورد و پیروز باشد.

ساپینتو درباره عملکرد دفاعی تیم ها مقابل استقلال هم اظهار کرد: خیلی سخت است ولی همین است. بازیکنان من برای این موضوع آماده هستند. بازی سختی پیش رو داریم و باید تمرینات را به زمین مسابقه انتقال دهیم و با اعتماد به نفس، ذهنیت و روحیه بالا پیش برویم. فقط اینگونه است که می توانیم بازی خود را پیش ببریم.

سرمربی استقلال درباره اظهارات رییس کمیته آموزش فدراسیون فوتبال در مورد استفاده از ساپینتو در حوزه دانش افزایی نیز گفت: صد درصد برای این مساله در دسترس و آماده همکاری هستم.

منبع: فرارو

به "ساپینتو: اگر بخواهم می توانم الان قرارداد خود را لغو کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساپینتو: اگر بخواهم می توانم الان قرارداد خود را لغو کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید