ادعای جالب مربی تیم ملی درخصوص شاگردان کی روش! ، منتظر تاریخ سازی ما باشید!

به گزارش وبلاگ مستند، روجر دی سا، دستیار کارلوس کی روش در تیم ملی ایران به صعود ملی پوشان به دور دوم جام جهانی واکنش نشان داد.

ادعای جالب مربی تیم ملی درخصوص شاگردان کی روش! ، منتظر تاریخ سازی ما باشید!

به گزارش وبلاگ مستند آنلاین، روجر دی سا، دستیار کارلوس کی روش در آستانه جام جهانی فوتبال 2022 به تهران رفت تا به کی روش بپیوندد تا ایران را برای جام جهانی آماده کند.

  • مدافع استقلال از چشم کی روش افتاد! | انتها رویای جام جهانی برای ستاره مورد علاقه سرمربی پرتغالی!

دی سا گفت: امیدوارم بتوانیم مدتی با تیم وقت داشته باشیم. برد اروگوئه ما را هیجان زده تر کرد و اعتماد به نفس بیش تری به ما داد. ما بازیکنان مختلفی را امتحان می کنیم تا آن ها را بشناسیم. زمان بسیار کمی وجود دارد. در واقع ما پنج روز با بازیکنان وقت داشتیم. بازیکنان تا زمان جام جهانی با باشگاه خود هستند و ما نمی توانیم کار زیادی انجام دهیم و دست های مان بسته است. اما ما در خصوص رسیدن به مرحله حذفی جام جهانی مطمئن هستیم. برای اولین بار خواهد بود که ایران به این افتخار دست می یابد. ایران در دو جام جهانی گذشته خیلی به صعود نزدیک شد و باید این بار به آن رسید.

او در ادامه صحبت هایش گفت: روحیه جنگندگی شگفت انگیزی در تیم وجود دارد. نگرش های خوبی در این تیم وجود دارد که باعث خوشحالی است.

این دو مربی(کی روش و دی سا) دوره ای چشمگیر با مصر داشتند که به فینال جام ملت های آفریقا 2022 در کامرون در ماه فوریه رسیدند جایی که در ضربات پنالتی مقابل سنگال شکست خوردند.

منبع: همشهری آنلاین

به "ادعای جالب مربی تیم ملی درخصوص شاگردان کی روش! ، منتظر تاریخ سازی ما باشید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادعای جالب مربی تیم ملی درخصوص شاگردان کی روش! ، منتظر تاریخ سازی ما باشید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید