مورینیو پس از مجازات بازیکنان تعویضی رُم: به راحتی نمی توانم آنها را ببخشم

به گزارش وبلاگ مستند، سرمربی تیم فوتبال رم آن دسته از بازیکنانی که در بازی اخیر این تیم در لیگ کنفرانس اروپا نمایشی ضعیف ارائه کردند را مجازات کرد.

مورینیو پس از مجازات بازیکنان تعویضی رُم: به راحتی نمی توانم آنها را ببخشم

به گزارش وبلاگ مستند، به نظر می رسد روزهای خوش ژوزه مورینیو در تیم فوتبال رم به انتها رسیده است. آقای خاص که در 5 هفته ابتدایی فصل به خاطر پیروزی های پی در پی شاگردانش در سری A از تعریف و تمجید رسانه های ایتالیایی لذت می برد، این روزها مجبور به تحمل نقدها تلخ آنهاست. بعد از باخت در خانه یوونتوس و شکست تحقیرآمیز 6 بر یک مقابل تیم بودوگلیمت نروژ در لیگ کنفرانس اروپا، مردان مورینیو شب گذشته (یکشنبه) در هفته نهم سری A هم مقابل ناپولی به تساوی بدون گل خانگی بسنده کردند. همانطور که انتظار می رفت، مورینیو آن دسته از بازیکنانی که مسبب باخت تحقیر آمیز قبلی شدند را مجازات کرد.

در واقع برای آقای خاص که چندان هم هوادار استفاده از سیستم چرخشی برای میدان دادن به تمام بازیکنان تیمش نیست، باخت به تیم بودو گلیمت بهانه ای شد که با یک تیر دو نشان بزند. او هم بازیکنان کم کار آن بازی را مجازات کرد، هم علتی برای محدود کردن حضور نیمکت نشینان در ترکیب اصلی رم پیدا کرد.

مورینیو که تا الان تنها از 22 تا از 31 بازی تیمش در این فصل سری A استفاده نموده، 5 تا از بازیکنانی که در شب باخت به تیم بودوگلیمت در میدان حضور داشتند را نه تنها در لیست تیم برای بازی مقابل ناپولی قرار نداد، بلکه آنها را مجبور کرد که از روی سکوها بازی را دیدن نمایند. این 5 نفر ماراش کومبالا، آمادو دیاوارا، ریکاردو کالافیوری، گونسالو ویار و بورخا مایورال بودند که ظاهراً نمی توانند انتظار داشته باشند در آینده ای نزدیک به ترکیب اصلی رم برگردند به خصوص که مورینیو از همین حالا ترکیب تیمش برای بازی بعدی را هم معین نموده است.

سرمربی پرتغالی جالوروسی پس از تساوی دیشب تیمش برابر ناپولی، درباره بازی بعدی مقابل کالیاری و اینکه کدام بازیکنان در آن بازی به میدان خواهند رفت، گفت: ترکیب اصلی ما برای آن بازی همین ترکیب بازی امروز خواهد بود. فرستادن بازیکنان روی سکوها؟ این تصمیم پیامی روشن برای رختکن تیم بود. این باخت برای همواره در خاطر من خواهد ماند و به همین علت بخشیدن آنها خیلی سخت است.

رم پس از مصاف خارج از خانه برابر کالیاری، روز یکشنبه هفته آینده یک بازی سخت خانگی برابر میلان دارد که می تواند اوضاع را برای آقای خاص پیچیده تر کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مورینیو پس از مجازات بازیکنان تعویضی رُم: به راحتی نمی توانم آنها را ببخشم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مورینیو پس از مجازات بازیکنان تعویضی رُم: به راحتی نمی توانم آنها را ببخشم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید