عصبانیت کاربران اینستاگرام از ویژگی پست های پیشنهادی

به گزارش وبلاگ مستند، اینستاگرام اخیرا با راه اندازی ویژگی پست های پیشنهادی فضای تبلیغاتی جدیدی را در انتهای صفحه شخصی کاربران خود پیدا کرده است. اما این ویژگی باعث عصبانیت تعداد زیادی از کاربران شده است.

عصبانیت کاربران اینستاگرام از ویژگی پست های پیشنهادی

از وبسایت وزارت بهداشت درمان آموزش پزشکی دیدن نمایید.

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، اپلیکیشن ارتباطی محبوب اینستاگرام در سال 2018 شروع به آزمایش ویژگی جدید خود کرد و اکنون مدتی است این ویژگی به شکل عمومی تر برای بسکمک از کاربران فعال شده است. در این ویژگی پس از این که اعلان شما همه پست های جدید را مشاهده کردید تبلیغات پیج های دیگر ظاهر می شود که ظاهرا به شما پیشنهاد می شود دنبالشان کنید.

در سال 2018 ایده اصلی این بود که اخطاری با محتوای شما همه گرفتار هستید برای کمک به محدود کردن استفاده بیش از حد از برنامه اجتماعی اعتیاد آور اینستاگرام ارائه شود. در آن زمان، این ویژگی یکی از چندین تلاش فیسبوک برای مدیریت زمان کاربران بود و به عبارتی یاداوری روزانه ای بود برای این که کمتر در فضای مجازی باشید.

این تغییرات بخشی از حرکت بزرگتر در فناوری بود که بررسی شود آیا شبکه های اجتماعی بیش از حد اعتیاد آورند یا خیر. این مضووعی است که می تواند پیامد های منفی زیادی بر سلامت روان کاربران داشته باشد. در همین زمان، گوگل و اپل ابزار های مدیریت زمان صفحه نمایش خود را منتشر کردند.

شبکه های اجتماعی به دلیل الگوریتم های پیشرفته خود به سرعت یاد می گیرند چه نوع محتوا توجه کاربران را به خود جلب می کند تیک تاک که قبلا به دلیل اعتیادآوری بیش از حد مورد اعتراض قرار گرفته است و از این اطلاعات برای شخصی سازی فید های کاربران استفاده می کند.

براساس داده های سال 2019، کاربران تیک تاک به طور میانگین در ایالات متحده روزانه 8 بار برنامه را باز می کنند و به طور متوسط 46 دقیقه را صرف دیدن محتوای آن می کنند. براساس گزارش های جدید، این عدد به 52 دقیقه در روز افزایش یافته است، و یک مطالعه اخیر نشان داد که کاربران جوان تر ممکن است روزانه 80 دقیقه در این برنامه بگذرانند؛ بنابراین جای تعجبی ندارد که اینستاگرام اکنون می تواند دوباره تصمیم خود را مبنی بر فشار کاربران برای متوقف کردن پیمایش و ترک برنامه را مورد بازبینی قرار دهد.

ویژگی پست های پیشنهادی سطح جدیدی را به اینستاگرام می دهد که در آن می تواند تبلیغاتی را نشان دهد که در کنار محتوای پیشنهادی از حساب هایی که دنبال نمی کنید ظاهر شود، اینستاگرام فکر می کند شما این کار را دوست دارید و برای تبلیغ کنندگان این بدان معنی است که شانس بیشتری برای دیده شدن دارند، اما حقیقت این است که اغلب کاربران اینستاگرام از این ویژگی عصبانی هستند و حتی قصد دارند به خاطر همین ویژگی اینستاگرام را ترک کنند. نگاهی به کامنت های کاربران معترض نشان می دهد این ویژگی اساسا نتوانسته نظر مثبت بسکمک از کاربران را جلب کند.

منبع: انتخاب

به "عصبانیت کاربران اینستاگرام از ویژگی پست های پیشنهادی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عصبانیت کاربران اینستاگرام از ویژگی پست های پیشنهادی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید