شیرین یزدان بخش از زندگی در دوران کرونا می گوید

به گزارش وبلاگ مستند، شیرین یزدان بخش بازیگر فیلم بوسیدن روی ماه گفت: از نظر من کار کردن و فراوری فیلم به هر قیمتی درست نیست، در اینجا صحبت از جان انسانها است، هرچند هم ما بخواهیم مورد را رعایت کنیم اما به واقع رعایت صد در صدی در صحنه فیلمبرداری کار ناشدنی است.

شیرین یزدان بخش از زندگی در دوران کرونا می گوید

شیرین یزدان بخش پیرامون فعالیت های خود در عرصه بازیگری گفت: در حال مشغول به کار خاصی نیستم، در خانه استراحت نموده و بیشتر وقتم را به مطالعه و تماشای فیلم می گذرانم. هرچند خانه نشینی برای من سخت است اما به واقع با این شرایط بیرون رفتن بیش از حد هم خطر دارد. از سال گذشته پیشنهادات نسبتا خوبی برای بازی داشتم اما همه پروژه ها به دلیل شیوع بیماری کرونا متوقف شده است، البته من حق می دهم زیرا ترجیح من سلامتی تمامی انسانها و از جمله عوامل یک فیلم است.

بازیگر فیلم بوسیدن روی ماه در همین رابطه تاکید نمود: از نظر من کار کردن و فراوری فیلم به هر قیمتی درست نیست، در اینجا صحبت از جان انسانها است، هرچند هم ما بخواهیم مورد را رعایت کنیم اما به واقع رعایت صد در صدی در صحنه فیلمبرداری کار ناشدنی است.

وی با اشاره به شرایط معیشت بازیگران در ایام قرنطینه اضافه نمود: من هیچ وقت خودم را بازیگر نداسته ام، بازنشسته شغل دیگری هستم و اکثریت درآمد از همان حقوق بازنشستگی است اما واقعا میدانم که کسانی که شغلشان بازیگری بوده در چند ماه گذشته تا چه حد زندگی سخت داشته اند. بازیگری یک عشق و هنر است اما برای گذران زندگی عشق و هنر کافی نیست به همین دلیل وقتی یک بازیگر نزدیک به پنج یا شش ماه بیکار باشد زندگی اش به خطر می افتد، من اعتقاد دارم که نهادهای سینمایی باید در شرایط کنونی از بازیگران و مخصوصا بازیگران میانسال و پیشکسوت حمایت نمایند.

بازیگر فیلم جاده قدیم رعایت نکات بهداشتی را یک قانون دانست و اذعان کرد: شوخی نیست وقتی هر روز تعدادی از عزیزانمان از جهان می فرایند، نباید این چیزها را به شوخی گرفت، بیماری بسیار خطرناک و جدی است و ما باید در کنار هم بر آن غلبه کنیم. رعایت نکات بهداشتی در شرایط فعلی امری واجب و یک قانون انسانی است.

وی با اشاره به دلتنگی خود برای تماشای تئاتر ادامه داد: من همیشه وقت آزاد خود را به تماشای تئاتر اختصاص می دادم و تا امروز نزدیک به شش ماه است که تئاتر ندیده ام، شرایط هم به نحوی نیست که بتوانم به سادگی به سالن نمایش برگردم، امیدوارم هرچه سریعتر این شرایط تمام گردد و هنرمندان بتوانند به راحتی کار نمایند و از سویی مخاطبان با خیال راحت به سالن سینما و یا تئاتر بفرایند.

یزدان بخش با اشاره به حضور در قرنطینه خانگی اعلام نمود: همچنان در انتظار آغاز پروژه هایی هستم که صحبت های ابتدایی آنها اجرا شده، البته تا آن وقت در قرنطینه می مانم، اگر هر کدام از ما به وسع خود در خانه مانده و فقط در شرایط ضروری از خانه خارج گردد می توان به آینده و خداحافظی سریع بیماری از کشور فکر کرد.

منبع: همگردی

به "شیرین یزدان بخش از زندگی در دوران کرونا می گوید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شیرین یزدان بخش از زندگی در دوران کرونا می گوید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید