شغل دوم مهراوه شریفی نیا لو رفت

به گزارش وبلاگ مستند، مهراوه شریفی نیا در حال حاضر فقط در حوزه تئاتر و سینما فعالیت دارد اما زمانی تدریس پیانو می نموده است.

شغل دوم مهراوه شریفی نیا لو رفت

مهراوه شریفی نیا (زادهٔ 29 فروردین 1360) بازیگر ایرانی است. مهراوه شریفی نیا فارغ تحصیل رشتهٔ موسیقی کلاسیک در دانشگاه هنر تهران است. مهراوه شریفی نیا فعالیت خود را در سال 1368 با بازی در فیلم سارق عروسک ها شروع کرد. مهراوه شریفی نیا در حال حاضر فقط در حوزه تئاتر و سینما فعالیت دارد اما زمانی تدریس پیانو می نموده است. در ادامه به صحبت هایی که مهراوه شریفی نیا چندی قبل در باره علاقه به تدریس بیان نموده است می پردازیم.

یک دوره ای پیانو و ریاضی هم درس می دادم. فکر می کنم سیستم آموزشی ما یک اشکالاتی دارد که دلم می خواهد برطرف بگردد، کلی هم برایش ایده دارم. دوست ندارم 12 سالی که در مدرسه برای خود من تلف شد برای بقیه بچه ها هم تلف گردد. من آموزش را دوست دارم. یک جورهایی دغدغه اش را دارم. دوست دارم وقتی چیزی را به کسی آموزش می دهند نتیجه داشته باشد، مثلاً اگر درس جغرافی را 20 می گیریم خیلی بد است که سال بعد ندانیم فلان کشور در کدام قاره است، ندانیم فرهنگش چیست، حکومت اش چطور است یا کدام شخصیت های معروف از آنجا آمده اند. به نظرم در این 12 سال می گردد یکسری اطلاعات عمومی کاربردی را به بچه ها آموزش داد که در فکر شان حک بگردد. الان مدرسه شده جایی برای درس خواندن در حالیکه باید جایی باشد برای یاد گرفتن چطور درست زندگی کردن. دوست دارم به بچه ها چیزهای کاربردی یاد بدهم.

منبع: رکنا

به "شغل دوم مهراوه شریفی نیا لو رفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شغل دوم مهراوه شریفی نیا لو رفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید