شرط عجیب رونالدو برای ماندن در یوونتوس!

به گزارش وبلاگ مستند، نشریه گاتزتا دلااسپورت دیروز در گزارشی در مورد احتمال ماندن کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی یوونتوس در فصل آینده در تورین صحبت کرده است. قرارداد این بازیکن پرافتخار یک سال دیگر با یوونتوس تمام می شود و اخباری در مورد جدایی کریستیانو رونالدو در همین تابستان شنیده شده، اما به نظر می رسد او خواهان ماندن در تورین و کمک به بازسازی این تیم برای فصل آینده است.

شرط عجیب رونالدو برای ماندن در یوونتوس!

بر همین اساس رونالدو خواهان انتقال دو بازیکن جدید و بزرگ به یووتنوس شده است. اولین گزینه کریم بنزما، گلزن باتجربه رئال مادرید است. البته بنزما در حال سپری کردن بهترین روز های خود در مادرید بوده و بعید است رئال را به این راحتی ترک کرد، اما رونالدوی 36 ساله دوست دارد یوونتوس بازیکنی را جذب کند که حداقل شبیه این مهاجم فرانسوی باشد.

همچنین رونالدو خواهان انتقال یک هافبک خلاق و پاسور به تورین شده که بتواند پاس گل های فراوانی برای او در فصل آینده ارسال کند. در ماه های اخیر اخباری در مورد تمایل یوونتوس به جذب بازیکنانی، چون ایسکو و فیلیپ کوتینیو مطرح شده و بی شک این تیم در تابستان پیش رو حداقل یک هافبک گلساز جذب خواهد کرد.

هنوز تکلیف آینده رونالدو در تورین معین نیست و ژرژ مندس، مدیر برنامه این بازیکن به زودی با مدیران یوونتوس ملاقات خواهد کرد تا درباره آینده رونالدو مذاکره کند. البته این جلسه تا پایان فصل برگزار نخواهد شد و در تابستان است که تکلیف این ستاره پرتغالی روشن می شود. در صورت تمایل به جدایی از یوونتوس، اخباری در مورد احتمال بازگشت رونالدو به تیم هایی، چون رئال مادرید یا منچستریونایتد مطرح شده است. اما او در صورتی در یوونتوس می ماند که ترکیب این تیم به خوبی تقویت شود.

ورزش سه

منبع: فرارو

به "شرط عجیب رونالدو برای ماندن در یوونتوس!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرط عجیب رونالدو برای ماندن در یوونتوس!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید