تباس: اگر بارسا آگوئرو و دپای را جذب نمی کرد، مسی می توانست بماند، پرس نمی خواهد لالیگا پیشرفت کند

به گزارش وبلاگ مستند، رئیس سازمان لیگ اسپانیا معتقد است که اگر باشگاه بارسلونا در این تابستان بازیکنانی همانند ممفیس دپای و سرخیو آگوئرو را جذب نمی کرد، لیونل مسی در این تیم ماندنی بود.

تباس: اگر بارسا آگوئرو و دپای را جذب نمی کرد، مسی می توانست بماند، پرس نمی خواهد لالیگا پیشرفت کند

به گزارش وبلاگ مستند، خاویر تباس در گفت وگو با برنامه پارتیداسو از شبکه رادیویی کادنا کوپه اسپانیا درباره قرارداد لالیگا با شرکت سرمایه گذاری CVC و مخالفت باشگا های بارسلونا، رئال مادرید و اتلتیکومادرید برای امضای این قرارداد گفت: در ماه جولای در خانه لاپورتا به صرف شام دعوت بودم و او پذیرفت که قرارداد CVC را امضا کند و من به لاپورتا گفتم فلورنتینو پرس سعی می نماید موضع تو را تغییر دهد که او به من گفت که شخصیت خاص خودش را دارد. سپس در همان ماه لاپورتا با من تماس گرفت و گفت می توانیم امضای این قرارداد را سرعت ببخشیم؟ مسی بابت شرایط تمدید قراردادش عصبی شده است.

وی ادامه داد: در نهایت، رئیس باشگاه بارسلونا از موضع خودش عقب نشینی کرد. من متقاعد شده ام که پشت منصرف شدن لاپورتا برای امضای قرارداد CVC، فلورنتینو پرس بوده است. فلورنتینو پرس نمی خواهد لالیگا پیشرفت کند چون اگر این اتفاق بیفتد، پروژه سوپرلیگ اروپا شکست می خورد. تمامی توافقاتی که ما نموده ایم به وسیله رئال مادرید به چالش کشیده شده است. پرس می گوید که من فاسد هستم. شما می توانید بگویید که من مدیر بدی هستم، اما هرگز مدیر فاسدی نبوده ام.

رئیس لالیگا توضیح داد: من با لاپورتا دعوایی ندارم. من در تضاد با او نیستم. او و بارسا انتقاد دارند و مسئله فلورنتینو پرس بسیار عمیق تر است چون او در خصوص اینکه لالیگا باید چگونه باشد کاملاً اشتباه می نماید، در حالی که بارسا عمیقا ایدئولوژیک نیست. به اعتقاد من اگر بارسلونا قرارداد CVC را امضای می کرد، می توانست لیونل مسی را حفظ کند. آنها می توانستند 15 درصد از رقم قرارداد مدنظر را به بازیکنان اختصاص دهند. امضای قرارداد با دپای و آگوئرو هم کمکی به آنها نکرد، بلکه شرایط را پیچیده تر کرد. اگر بارسلونا با آنها قرارداد امضای نمی کرد، مسی می توانست بماند.

لیونل مسی 34 ساله تابستان اخیر پس از 21 سال حضور در باشگاه بارسلونا و کسب افتخارات تیمی و انفرادی متعدد به علت ناتوانی این باشگاه در تمدید قراردادش به خاطر قوانین وضع شده به وسیله لالیگا (سقف دستمزدها) از جمع کاتالان ها جدا شد و با قراردادی دو ساله با قابلیت تمدید برای سال سوم به پاری سن ژرمن پیوست.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تباس: اگر بارسا آگوئرو و دپای را جذب نمی کرد، مسی می توانست بماند، پرس نمی خواهد لالیگا پیشرفت کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تباس: اگر بارسا آگوئرو و دپای را جذب نمی کرد، مسی می توانست بماند، پرس نمی خواهد لالیگا پیشرفت کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید