رونمایی از لباس تیم های ملی هندبال، پاکدل: افق هندبال روشن است

به گزارش وبلاگ مستند، از لباس های نو تیم های ملی هندبال مردان و زنان رونمایی شد.

رونمایی از لباس تیم های ملی هندبال، پاکدل: افق هندبال روشن است

به گزارش وبلاگ مستند، مراسم رونمایی از لباس تیم های ملی هندبال امروز برگزار گردید. در این مراسم علیرضا پاکدل، رئیس فدراسیون هندبال، مریم یوسفی و حانیه کریمی عضو تیم ملی هندبال زنان و علی رحیمی و افشین صادقی اعضای تیم ملی هندبال مردان و تعدادی از مسئولان فدراسیون حضور داشتند.

علیرضا پاکدل، رئیس فدراسیون هندبال در نشست خبری خود گفت: فصل نوی در تاریخ هندبال ما با همکاری حامی نو رقم خواهد خورد. در بحث اسپانسری دریچه نوی به روی ما باز خواهد شد. اگر تاریخ ورزشی کشور را نگاه کنیم اگر هندبال مشکلاتی در چند دوره نداشت جایگاه بهتری را امروز داشت. هندبال زنان در بین همه رشته های توپی زنان به دنیا راه پیدا کرد.

وی در ادامه تاکید نمود: تیم ملی مردان هم اتفاق های خوبی را در قهرمانی آسیا رقم خواهد زد. تیم ملی هندبال مردان هم امشب به اسپانیا می رود تا در تورنمنت چهارجانبه با حضور کشورهای ژاپن، اسپانیا، لهستان شرکت کند. در هندبال آسیا جزو سه تیم اول آسیا و هشت تیم برتر دنیا هستیم و سال جاری نیز قرار است به مسابقات اعزام شوند و کسب سهمیه دنیای نمایند. افق هندبال ما روز به روز روشن می گردد.

پاکدل اضافه کرد: با اتفاقی هم که امروز رخ می دهد افق روشن تری برای این رشته خواهیم داشت. ما نیازمند حامیان اقتصادی هستیم و ورزش نیز باعث خوشنامی برندها خواهد شد. ورزش حداقل 24 ساعت یا 48 ساعت سبب شادی جامعه خواهد بود. باید به این مجموعه تبریک بگوییم که در سال های اخیر در ورزش کشور پررنگ بوده و اکنون هم در آینده هندبال تاثیر خواهد داشت.

برگزاری پنجمین دوره اردوی آماده سازی تیم ملی هندبال + اسامی نفرات دعوت شده

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "رونمایی از لباس تیم های ملی هندبال، پاکدل: افق هندبال روشن است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونمایی از لباس تیم های ملی هندبال، پاکدل: افق هندبال روشن است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید