روش معتبر و قابل اطمینان برای خرید اقساطی از دیجی کالا

به گزارش وبلاگ مستند، این روزها خرید قسطی از دیجی کالا متقاضیان زیادی دارد؛ این که با اعتبار کدام شرکت یا واسطه از دیجی کالا خرید می کنید، مساله مهمی ست که می تواند تجربه یک خرید مطمئن را برای شما رقم بزند.

روش معتبر و قابل اطمینان برای خرید اقساطی از دیجی کالا

به گزارش وبلاگ مستند، بنابر اعلام دیجی پی، قاعدتا در یک روش معتبر پیش از آن که از شما برای خرید اقساطی دعوت گردد، هماهنگی و توافقی میان فراهم نماینده بستر خرید اقساطی و دیجی کالا به اسم بازارگاه تجاری، به عمل می آید تا ایمن و دقیق بودن همه جوانب خرید، محاسبه جزئیات اقتصادی و پرداخت اقساط، تجربه ای خوشایند را برای مصرف نماینده نهایی رقم بزند.

در حال حاضر تنها راه خرید اقساطی از دیجی کالا که هم در چارچوب مقررات و قواعد خرید این بازارگاه تعریف شده باشد و هم با توافق و نظارت دیجی کالا انجام گردد، استفاده از اعتبار دیجی پی، بازوی فین تکی دیجی کالاست، که با قوانین و شرایط معین و شفاف و با امضای قراردادهای رسمی بین کاربر و تامین نماینده اعتبار، امکان پذیر می گردد.

ممکن است روزانه پیامک های زیادی از طرف شرکت هایی دریافت کنید که ادعا می نمایند، اعتبار خرید قسطی از دیجی کالا را در اختیار متقاضیان قرار می دهند اما تنها روشی که با هماهنگی و نظارت دیجی کالا قابل استفاده است، خرید با اعتبار دیجی پی است.

مشکل اصلی در استفاده از خدمات این قبیل شرکت ها این است که بدون توافق و نظارت دیجی کالا فعالیت می نمایند و دیجی کالا نمی تواند عملنمودها و فرآیندهای آن ها را مورد تایید قرار دهد.

علاوه بر این در طرح های خرید اقساطی دیجی پی کاربر می تواند به مقدار احتیاج از مبلغ اعتبار خود خرج و اقساط را هم متناسب با مقدار مصرف اولیه پرداخت کند، در حالی که در سایر روش ها کاربر ناگزیر است تمام مبلغ اعتبار دریافت شده را به صورت کامل مصرف کند، چرا که اقساط بر اساس سقف مبلغ اعتباری بسته می گردد.

چگونه با اعتبار دیجی پی از دیجی کالا خرید کنم؟

متقاضیان خرید قسطی با استفاده از اعتبار دیجی پی، می توانند با مراجعه به وب سایت دیجی کالا یا مراجعه مستقیم به اپلیکیشن دیجی پی، درخواست خود برای دریافت اعتبار را ثبت نمایند.

شرکت دیجی پی پس از اعتبارسنجی و تأیید توان بازپرداخت متقاضی، اعتبار مورد نظر را طی یک فرآیند دیجیتال و غیرحضوری در اختیار متقاضی قرار می دهد.

دریافت نماینده اعتبار، با مراجعه به فروشگاه دیجی کالا، از میان میلیون ها کالای موجود، بدون هیچ گونه محدودیتی در انتخاب کالا یا مدل آن، تا سقف اعتبار معینی خرید می نماید.

سقف اعتبار خرید قسطی از دیجی کالا، بسته به انتخاب متقاضی و اعتبارسنجی دیجی پی، از 10میلیون تا 300میلیون تومان معین می گردد.

بنابر اعلام کارشناسان دیجی پی، این شرکت از ابتدای امسال، صدها میلیارد تومان اعتبار خرید کالا به بیش از 55هزار متقاضی از سرتاسر کشور اعطا نموده، که این تعداد همچنان در حال افزایش است.

نکته مهم این که همه فرایند دریافت اعتبار یا خرید قسطی از دیجی کالا، به صورت آنلاین و به وسیله اپلیکیشن دیجی پی انجام می گردد.

متقاضیان دریافت اعتبار از دیجی پی برای خرید اقساطی از دیجی کالا، احتیاجی به ضامن ندارند و فقط با ارائه یک برگ چک صیادی و به شرط تأیید اعتبار، می توانند کالاهای موردنظرشان را از فروشگاه دیجی کالا خریداری نمایند.

خرید اقساطی از دیجی کالا به طور رسمی و با تأیید این فروشگاه عظیم، فقط به وسیله شرکت دیجی پی امکان پذیر است. برای دریافت اعتبار دیجی پی تنها کافی ست هنگام خرید از دیجی کالا گزینه خرید اقساطی را انتخاب کنید و یا اپلیکیشن دیجی پی را از یکی از استورهای معتبر دانلود و برای خرید اقساطی ثبت نام کنید.

استفاده از خدمات اعتباری غیرمطمئن ممکن است دردسرهایی برای کاربران به وجود آورد که رسیدگی به آن ها در حوزه مسئولیت های دیجی کالا یا دیجی پی نخواهد بود.

انتهای رپرتاژ آگهی

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "روش معتبر و قابل اطمینان برای خرید اقساطی از دیجی کالا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روش معتبر و قابل اطمینان برای خرید اقساطی از دیجی کالا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید