پنجعلی: فقط یک چیز می تواند پرسپولیس را از قهرمانی دور کند

به گزارش وبلاگ مستند، پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است که فقط یک دلیل می تواند شاگردان گل محمدی را از راستا قهرمانی دور کند.

پنجعلی: فقط یک چیز می تواند پرسپولیس را از قهرمانی دور کند

محمد پنجعلی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ مستند در مورد پیروزی سرخپوشان مقابل شاهین بندرعامری در جام حذفی گفت: پرسپولیس پس از بازگشت از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا خیلی خوب ریکاوری کرد و ما نتیجه استراحت و برنامه ریزی خوب کادرفنی را در بازی های این تیم می بینیم. سرخپوشان مقابل سپاهان، استقلال و شاهین بندرعامری 3 بازی خیلی خوب به نمایش گذاشتند. بازیکنان در هر 3 بازی 90 دقیقه پرتلاش بازی کردند و از لحاظ بدنی کم نیاوردند.

وی ادامه داد: بعد از 3 امتیاز ارزشمندی که پرسپولیس مقابل استقلال در دربی کسب کرد، با روحیه مضاعفی به بوشهر رفت و علی رغم اینکه بعضی از بازیکنان مصدوم بودند و یا استراحت می کردند توانستند مقابل شاهین هم نتیجه خوبی کسب نمایند و در جام حذفی هم به مرحله بعدی صعود نمایند. اگر شرایط و کیفیت فنی تیم حفظ گردد قطعا پرسپولیس مدعی جدی هر 3 جام خواهد بود.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه با نوع فوتبالی که شاگردان گل محمدی به نمایش می گذارند، مسئله ای برای قهرمانی ندارند، عنوان نمود: بازیکنان پرسپولیس به هماهنگی مطلوبی رسیده اند. سرخپوشان به راحتی کارهای ترکیبی را در زمین انجام می دهند و تیم گل محمدی تنوع تاکتیکی زیادی دارد و بازیکنان هم به خوبی در قالب تاکتیکی کادرفنی قرار گرفتند. در فاز هجومی عملکرد فوق العاده ای دارند و در دفاع هم علی رغم اینکه در زمان هایی کمبودهایی حس می شد، اما ساختار دفاعی تیم به خوبی عمل نموده و تمام بازیکنان در لحظاتی که ضروری است در دفاع شرکت می نمایند و یکدیگر را به خوبی پوشش می دهند.

پنجعلی در مورد رقابت فشرده ای که در لیگ برتر پرسپولیس با سپاهان برای قهرمانی دارد، اظهار داشت: درست است سال جاری رقابت برای قهرمانی فشرده است. به نظر من سپاهان هم خیلی خوب نتیجه گرفته و خودش را مدعی قهرمانی نشان داده است، از طرف دیگر هنوز هم استقلال شانس رسیدن به کورس را دارد، اما به عقیده من پرسپولیس شانس اول قهرمانی در لیگ است و اگر برای این تیم حاشیه درست ننمایند، هیچ کس جلودار تیم گل محمدی نخواهد بود و نمی تواند این تیم را از جهت قهرمانی دور کند. طبیعی است که بعد از 4 سال قهرمانی خیلی از تیم ها دوست نداشته باشند که سرخپوشان برای پنجمین بار قهرمان گردد و به همین دلیل بیرون از زمین ممکن است حواشی به وجود بیاورند تا آرامش پرسپولیس را برهم بزنند. خوشبختانه کادر مدیریتی باشگاه، به همراه کادرفنی و بازیکنان باهوش عمل می نمایند و نمی گذارند تمرکز تیم برهم بخورد و فقط ذهنیت شان به موفقیت و قهرمانی پرسپولیس معطوف است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "پنجعلی: فقط یک چیز می تواند پرسپولیس را از قهرمانی دور کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پنجعلی: فقط یک چیز می تواند پرسپولیس را از قهرمانی دور کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید