اگر عادل فردوسی پور بود...

به گزارش وبلاگ مستند، طبق اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا، نهاد مستقل کنترل ورودی کنفدراسیون فوتبال آسیا (ECB) تصمیم گرفت مجوز باشگاه های پرسپولیس، استقلال و باشگاه گل گهر سیرجان، برای حضور در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا 2022 را لغو کند. این تصمیم بر اساس مواد 14.4 و 14.5 آیین نامه مجوز باشگاه های AFC به همراه ماده 4.1. 4 قوانین رویه حاکم بر بدنه کنترل ورود AFC گرفته شد و نهاد مستقل کنترل ورود کنفدراسیون تشخیص داد که این سه باشگاه تمام معیار های اجباری ماده 3.1 و 3.2 الف مقررات مجوز باشگاه های کنفدراسیون فوتبال آسیا را برآورده نکرده اند و بر این اساس، نباید مجوز حضور در لیگ قهرمانان آسیا 2022 به آن ها داده گردد. به این ترتیب باشگاه های پرسپولیس، استقلال و گل گهر سیرجان از حضور در لیگ قهرمانان آسیا 2022 محروم شدند.

اگر عادل فردوسی پور بود...

اگرچه مالکیت مشترک وبدهی های تلنبار شده از علت های اصلی این اتفاق تلخ است، اما مهم ترین علت این مسئله را که بسیاری به آن اذعان دارند به مدیریت هایی بر می گردد که طی این سال ها بر این دو تیم محبوب مرکز حاکم بوده است. مدیرانی که هر کدامشان، رویه جدیدی داشتند و ساز خودشان را می زدند بدون آنکه به عواقب کارشان فکر نمایند. انگار آمده بودند که با استفاده از جذابیت نام پرسپولیس و استقلال برای خودشان نام و رسمی را دست و پا نمایند و به اعتبار برسند. به همین دلیل مدام وعده های بی عمل دادند و در آخر هم آنچه که نباید می شد، شد. حالا جای این دو تیم که در لیگ قهرمانان آسیا همواره حرفی برای گفتن داشتند، خالی شده است و حسرتش تا ابد بر دل طرفداران متعصب آن ها باقی خواهد ماند.

شاید اگر فردوسی پور و برنامه اش بود، الان وضع این دو تیم اینگونه نبود چرا که فردوسی پور و برنامه اش مثل یک رسانه ناظر عمل می کرد و گاهی با افشاگری هایی در زمینه فوتبال و گوشزد سوء مدیریت ها در این خصوص، مردم را از مسائل فوتبالی مطلع می کرد، مطلعی هایی که باعث می شد جلوی بعضی از اتفاقات ناگوار فوتبالی گرفته گردد. اما افسوس که او را حذف کردند. در واقع با این کارشان نظارت را حذف کردند و وقتی هم این اتفاق رخ می دهد باید هم شاهد چنین رویداد هایی باشیم.

آفتاب یزد

منبع: فرارو

به "اگر عادل فردوسی پور بود..." امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اگر عادل فردوسی پور بود..."

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید