فکری: امتیاز دریافت از سپاهان سخت است اما نیم نگاهی هم به بردن داریم

به گزارش وبلاگ مستند، سرمربی تیم فوتبال نساجی می گوید تیمش در درجه اول به دنبال شکست نخوردن برابر سپاهان است اما برای پیروزی هم کوشش می نماید.

فکری: امتیاز دریافت از سپاهان سخت است اما نیم نگاهی هم به بردن داریم

به گزارش ایسنا، محمود فکری، سرمربی تیم فوتبال نساجی در نشست خبری پیش از ملاقات تیمش برابر سپاهان بیان نمود: در ابتدا باید یادآوری کنم که فوتبال جایی است که در آن بتوانیم با خیلی از دوستان مان تجدید ملاقات داشته باشیم و از نزدیک همدیگر را ببینیم. فوتبال می تواند برای تجدید دوستی ها یک وسیله باشد و فضای خوبی را در جامعه به وجود بیاورد.

او همچنین برای قلعه نویی آرزوی سلامتی کرد و گفت: برای همه دوستان و همکارانم در مجموعه فوتبال آرزوی سلامتی می کنم و امیدوارم در صحت و سلامت باشند و هیچ کدام از این دوستان را در لباس بیمارستان و کسالت نبینیم.

فکری درباره نتایج اخیر تیمش برابر تیم های بالای جدولی و جدال با سپاهانی که برابر استقلال باخت هم شرح داد: باید از مجموعه و مدیریت باشگاه بابت پشتیبانی تشکر کنم. در مجموعه ما همه درست کار می نمایند و در این مدتی که ما آمدیم نتایج خوبی کسب کردیم و این ها به هم ربط دارند. برای بازی فردا هم خودمان را آماده نموده ایم. به داشتن این بازیکنان افتخار می کنم که در این مدت همه سختی ها را تحمل و یکدل و یکدست کوشش کردند و نتایج خوبی را رقم زدند. می دانیم بازی فردا سخت است ولی با توجه به انگیزه ای که بازیکنان مان دارند و کوششی که در این مدت داشته اند، امیدواریم از این بازی هم با دست پر بیرون بیاییم.

سرمربی نساجی در پاسخ به این پرسش که آیا تیمش در بازی با سپاهان به دنبال ارائه بازی تهاجمی است هم گفت: با توجه به اینکه ما مهمان هستیم مطمئنا در درجه اول به کسب یک امتیاز فکر می کنیم. البته فقط برای بسته بازی کردن به زمین نمی رویم. بازی هایی داشتیم که با وجود تساوی موقعیت های زیادی را به وجود آوردیم و اگر بازیکنان دقت می کردند، می توانستیم برنده شویم. در بازی فردا هم نیم نگاهی به بردن داریم و هم اینکه می خواهیم حداقل امتیاز را بگیریم. سپاهان یکی از تیم های خوب است و مدیریت و سرمربی و بازیکنان خوب و با تجربه ای دارد. امتیاز دریافت از این تیم خیلی سخت است اما امیدواریم با امتیاز برگردیم.

او درباره غایبان تیمش هم اظهار کرد: از زمانی که من به نساجی آمدم، یعنی از بازی با ماشین سازی به بعد، در هر مسابقه بازیکنانی داشتیم که آسیب دیده بودند و یا اینکه از بازی بعدی محروم می شدند. خدا را شکر نفراتی که در اختیارمان بودند، کاملا با انگیزه و اعتماد به نفس بازی کردند و توانستند کاری نمایند که یا ببریم یا مساوی کنیم. برای بازی فردا هم تعداد زیادی مصدوم داریم و در اختیار ما نیستند ولی بازیکنان حاضر با همه وجودشان بازی می نمایند. نتیجه بازی قابل پیش بینی نیست اما همین که با تمام وجود بازیکنانم بازی می نمایند برای من مهم است.

منبع: عصر ایران

به "فکری: امتیاز دریافت از سپاهان سخت است اما نیم نگاهی هم به بردن داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فکری: امتیاز دریافت از سپاهان سخت است اما نیم نگاهی هم به بردن داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید