مطهری: سوپرجام در فوتبال ما ارزش واقعی اش را ندارد

به گزارش وبلاگ مستند، سرمربی تیم فوتبال نساجی گفت: امیدوارم در بازی فردا مقابل استقلال شاهد یک بازی تاکتیکی، خوب و بدون حاشیه باشیم.

مطهری: سوپرجام در فوتبال ما ارزش واقعی اش را ندارد

حمید مطهری سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران در نشست خبری پیش از ملاقات نساجی و استقلال گفت: من هم واقعا بخاطر احترام به وبلاگ مستند به این نشست خبری آمدم. با وجود اینکه جلسه داشتم وظیفه ام بود بیایم، زیرا همواره سعی کردم ارتباط خوبی با اصحاب رسانه داشته باشم. قبل از هر چیزی از میزبانی هیات فوتبال کرمان، مسئولان و مدیران باشگاه مس کرمان تشکر می کنم که شرایط را فراهم کردند تا بازی در این شهر برگزار گردد.

وی افزود: واقعا بازی سختی برای هر دو تیم است. هفته قبل بازی را واگذار کردیم و به معنای واقعی یک تیم هستیم. امروز هم خودمان را به خوبی ریکاوری کردیم. خودمان را به خوبی ریکاوری و بازسازی کردیم. روز گذشته هم آخرین جلسه تاکتیکی ما بود. بچه ها خیلی متعهدانه کارشان را پیش می برند و امیدوارم فردا بازی تاکتیکی و خیلی خوبی را ببینیم که حاشیه نداشته باشد.

سرمربی نساجی گفت: بیشتر باید مسائل فنی داشته باشد تا تماشاگران لذت ببرند. تنها افسوس من هم این است این بازی بدون تماشاگر برگزار می گردد. واقعا دوست داشتم تماشاگران عزیزمان و طرفداران خوب نساجی می توانستند بیایند و از این بازی لذت ببرند.

مطهری مطرح نمود: خود من هنوز نمی توانم باور کنم چرا سوپرجام ارزش واقعی را در فوتبال ایران ندارد. مدل برگزاری و نکات دیگرش را می بینید. امیدوارم این بازی در شأن نامش و به بزرگی سوپرجام باشد تا قهرمان قهرمانان به خوبی مشخص گردد.

وی درمورد اینکه نساجی پس از یک باخت بد به مصاف استقلال می رود و آیا مانند گذشته توانسته تیمش را به خوبی پس از یک باخت ریکاوری کند، گفت: بله. در لیگ پیش می آید بعضی مواقع روز بد داشته باشید. در ملاقات قبلی هم دیدید روی توپی که منجر به اشتباه گل حریف شد، داور اشتباه کرد. اوت برای ما بود و آن گل شکل و شیرازه تیم مرا به هم ریخت.

سرمربی نساجی افزود: ضمن اینکه یک بازیکن ما نیز خیلی زود اخراج شد. به همین علت مدل بازی از شرایط تاکتیکی و حالت خاص خودش خارج شد، ولی باز هم با وجود 10 نفره بودن بچه های ما در نیمه دوم خیلی خوب بازی کردند. خیلی نمی خواهم به آن بازی بپردازم، اما همواره نشان داده ایم یک تیم خوب هستیم و کار تیمی حرف اول را در نساجی می زند. بچه های من همه جوره خودشان را برای بازی فردا آماده نموده اند.

مطهری درمورد اینکه آیا از ابتدا موافق برگزاری سوپرجام در کرمان بودند، زیرا بحث انتخاب هتل برای نساجی حواشی زیادی ایجاد کرد و حتی گفته شد استقلال دو هتل گرفته است، مطرح نمود: خوشبختانه بحث هتل حل شد و تیم ما توانست هتل خیلی خوبی بگیرد. این بابت نگرانی نداریم، اما همواره از میزبانی کرمان استقبال کردم و این انتخاب را به فال نیک می گیرم. خیلی هم خوب است و هیچ مسئله ای با این موضوع نداریم. حاضر بودیم همه جا بازی کنیم.

وی افزود: شرایط ما و هتل مان خوب است. از باشگاه ممنون هستم و از مسئولان کرمان تشکر کردم. مسئله ای نداریم و کارمان را جلو می بریم. سعی می کنیم حرفه ای باشیم و نگاه مان هم حرفه ای باشد. باید تمرکزمان روی فوتبال باشد.

سرمربی نساجی درمورد آنفولانزا گرفتن بعضی بازیکنان این تیم قبل از ملاقات با آلومینیوم و اینکه آیا آن ها به بازی فردا می رسند، گفت: هفته قبل این مشکل گریبانگیر بچه ها شد و بازیکنانم انرژی بدی را از دست دادند. واقعا شرایط خوبی نداشتیم، اما خدا را شکر از این موضوع گذر کردیم و برای بازی فردا بچه ها خوب هستند.

در انتها این نشست خبری مهدی یکتا، مدیر رسانه ای تیم نساجی با اشاره به غیبت سرمربی استقلال در نشست خبری، گفت: مسئولان روابط عمومی سازمان لیگ اینجا هستند. خواهش می کنم روی نشست های خبری قاطعیت و جدیت لازم را به خرج بدهند تا همه سرمربیان به احترام رسانه در نشست خبری حضور پیدا نمایند. بعضی سرمربیان به هر علتی که غیر منطقی هم هست حضور پیدا نمی نمایند، اما اینکه با هیچ برخوردی روبرو نشده و از قضا تشویق هم می شوند، جای سوال دارد.

وبلاگ مستند ورزشی فوتبال و فوتسال

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "مطهری: سوپرجام در فوتبال ما ارزش واقعی اش را ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مطهری: سوپرجام در فوتبال ما ارزش واقعی اش را ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید