علی نژاد: به کسی که گفت در انتخابات فدراسیون فوتبال مورد حمایت وزارت ورزش است، رای ندهید

به گزارش وبلاگ مستند، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش گفت: اگر نامزدی گفت در انتخابات فدراسیون فوتبال مورد تایید و حمایت ما است حتما به او رای ندهید چون دروغ می گوید.

علی نژاد: به کسی که گفت در انتخابات فدراسیون فوتبال مورد حمایت وزارت ورزش است، رای ندهید

به گزارش وبلاگ مستند، مهدی علی نژاد در حاشیه بازدید از اردوی تیم ملی قایقرانی گفت: در راستای حضور در اردوها امروز اینجا بودیم؛ راحت گفت وگو ها انجام می گردد و هر کاری که بتوانیم انجام می دهیم و هر کدام امکان انجام دادن وجود نداشته باشد، دلایل آن را شرح می دهیم که چه مشکلاتی وجود دارد. این موضوع باعث می گردد با ذهن آزادتر تمرین نمایند. قایقرانی در کورس کسب سهمیه است و امیدوارم سهمیه های خوبی بگیرد. سهرابیان رئیس فدراسیون زحمت زیادی کشیده و انسجام خوبی را ایجاد نموده است. با این روش هم سهمیه می گیریم و هم در بازی های آسیایی 2022 قایقرانی در سبد طلایی ها قرار می گیرد.

وی در مورد لغو مسابقات انتخابی بوکس و ژیمناستیک و اینکه آیا ممکن است توزیع سهمیه کاراته هم در فرانسه حذف گردد، اظهار داشت: 51 سهمیه گرفته بودیم و پیش بینی 70 سهمیه را داشتیم ولی به واسطه کرونا همه چیز تغییر کرد و تعویق مسابقات راه های کسب سهمیه را بست. بوکس تنها رویداد کسب سهمیه بود که در آن امیدوار هم بودیم. ژیمناستیک هم لغو شد. باید منتظر تصمیم فدراسیون باشیم. این خطر در سایر رشته ها هم هست. 43 درصد سهمیه ها مانده و فدراسیون های دنیای باید راهی پیدا نمایند که این یک چالش جدی است. باید صبر کنیم ببینیم چه تصمیمی گرفته می گردد.

معاون وزیر ورزش در مورد اینکه آیا وزارت ورزش اولویتی در بین کاندیداهای فدراسیون فوتبال دارد، گفت: به دفعات خودم، وزیر ورزش و صالحی امیری گفتیم وزارت و کمیته از هیچ نامزدی حمایت نمی نماید. اگر نامزدی گفت مورد تایید و حمایت ما است حتما به او رای ندهید چون دروغ می گوید. آنچه در انتخابات فوتبال مد نظر داریم این است که بر اساس اساسنامه جدید که خیلی باز است، انتخابات سالم و دموکراتیک داشته باشیم و فوتبال با رئیس جدید به کار خود ادامه دهد. اولویت ما انتخابات سالم است و اینکه چه کسی رای بیاورد به نظر مجمع بستگی دارد. اعضای مجمع از بلوغ فکری برخوردار هستند و بهترین را انتخاب می نمایند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا وزارت ورزش در ابقا یا برکناری محمود فکری ورود می نماید، یادآور شد: اینها به ما ارتباطی ندارد و هیئت مدیره و مدیرعامل استقلال تصمیم می گیرند. ما نقشی در آن نداریم.

علی نژاد در مورد زمان ورود سرخابی ها به بورس گفت: ما نمی توانیم بگوییم چه زمانی وارد بورس می گردد و در این فرآیند پذیرش فرابورس و سازمان خصوصی سازی نقش دارد. معارفه برگزار شده و با هماهنگی این دو بخش باید زمان جلسه تعیین گردد. الان این آمادگی وجود دارد. پرسپولیس شرایط بهتری دارد و یک ماه جلوتر است. سال اقتصادی پرسپولیس 31 خرداد است و استقلال 31 تیر. صورت اقتصادی 6 ماهه انتها دوره باید آماده باشد و پرسپولیس جلوتر است. امیدواریم تا قبل از انتها سال جلسه پذیرش فرابورس را داشته باشیم.

وی در مورد کارگزار استقلال و پرسپولیس گفت: در حال مذاکره هستند اگر به توافق برسند کار پیگیری می گردد. ظرف چند روز آینده تعیین می گردد.

علی نژاد در مورد زمان پرداخت پاداش سال 98 قهرمانان گفت: اسفند ماه پرداخت می گردد. برنامه و مراسمی به واسطه کرونا نداریم.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی وبلاگ مستند بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "علی نژاد: به کسی که گفت در انتخابات فدراسیون فوتبال مورد حمایت وزارت ورزش است، رای ندهید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علی نژاد: به کسی که گفت در انتخابات فدراسیون فوتبال مورد حمایت وزارت ورزش است، رای ندهید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید