علت غرق شدن شناور ایرانی در آب های عراق

به گزارش وبلاگ مستند، مدیر کل بندر خرمشهر از غرق شدن شناور باری بهبهان در آب های عراق در شب گذشته اطلاع داد و گفت: در حال حاضر شناور ناجی و شناور یدک کش خلیج فارس با هماهنگی های انجام شده به محل حادثه اعزام شده اند و جزئیات بیشتر پس از رسیدن شناور ناجی و یدک کش اعلام خواهد شد.

علت غرق شدن شناور ایرانی در آب های عراق

به گزارش وبلاگ مستند، 30 دقیقه بامداد شب گذشته شناور باری بهبهان که بندر خرمشهر را به مقصد بندر ام القصر عراق ترک نموده بود، در نزدیکی این بندر و آب های سرزمینی عراق غرق شد.

نورالله اسعدی، مدیر کل بندر خرمشهر در این باره به وبلاگ مستند گفت: براساس آخرین اطلاعات وآمار رسیده متاسفانه یکی از خدمه این شناور جان خود را از دست داده و چهار خدمه نجات پیدا نموده و دو خدمه دیگر نیز مفقود شده اند.

وی اضافه کرد: در پی رایزنی های اجرا شده با مسوولان عراقی یک شناور ناجی و شناور یدک کش خلیج فارس را به محل حادثه اعزام کردیم تا هر چه سریعتر نسبت به نجات خدمه اقدام کنیم؛ چرا که اولویت اول برای ما همین مسئله است.

غرق شدن شناور عامل خارجی نداشته است

وی درباره علت غرق شدن شناور باری بهبهان این گونه شرح داد: مسلما غرق شدن شناور باری بهبهان هیچ عاملی خارجی نداشته و احتمالا ناشی از نقض فنی شناور و شرایط خاص آب و هوایی بوده است، اما مسلما علت اصلی غرق شدن این شناور در ساعات و روزهای آینده تعیین و اعلام خواهد شد و هم اکنون مشارکت تیم های امداد و نجات ایران و عراق برای جست و جوی دو نفر دیگر ادامه دارد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "علت غرق شدن شناور ایرانی در آب های عراق" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علت غرق شدن شناور ایرانی در آب های عراق"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید