درمان های غیرضروریِ دندانپزشکی با تاخیر انجام گردد

به گزارش وبلاگ مستند، سازمان جهانی بهداشت (WHO) گفت: چکاپ های غیرضروری و معمول دندانپزشکی به دلیل خطر انتقال کروناویروس با تاخیر انجام گردد.

درمان های غیرضروریِ دندانپزشکی با تاخیر انجام گردد

به گزارش وبلاگ مستند، سازمان جهانی بهداشت روز گذشته (سه شنبه) خاطرنشان کرد: ضرورت دارد چکاپ های معمول دندانپزشکی و درمان های غیرضروری تا کاهش چشمگیر میزان انتقال بیماری کووید-19 به تاخیر افتد.

سازمان جهانی بهداشت با انتشار دستورالعمل هایی جدید برای دندانپزشکان به منظور به حداقل رساندن خطر انتقال کروناویروس در زمان همه گیری آن خاطرنشان کرد: چکاپ های معمول، جرم گیری دندان و مراقبت های پیشگیرانه باید با تاخیر انجام گردد.

سازمان جهانی بهداشت خاطرنشان کرد: اکنون ارائه خدمات دندانپزشکی در بسیاری از کشورها از سرگرفته شده و خدمات درمانی باید به روشی انجام گردد که ترشحات ریز معلق در هوا به حداقل برسد.

در دستورالعمل سازمان جهانی بهداشت آمده است: ارائه خدمات دهان و دندان معمول و غیرضروری که شامل چکاپ، جرم گیری و مراقبت های پیشگیرانه است تا زمان کاهش چشمگیر میزان انتقال بیماری کووید-19 باید به تاخیر افتد.

به گزارش مدیکال اکسپرس، همچنین در این دستورالعمل تاکید شده است: خدمات ضروری دهان و دندان به منظور حفظ عملکرد دهان و دندان فرد، کنترل درد شدید یا حفظ کیفیت زندگی همچنان ارائه شوند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "درمان های غیرضروریِ دندانپزشکی با تاخیر انجام گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درمان های غیرضروریِ دندانپزشکی با تاخیر انجام گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید