خبر مهم درباره حقوق بازنشستگان تازه آموزش و پرورش ، توضیحات معاون صندوق بازنشستگی کشوری را بخوانید

به گزارش وبلاگ مستند، معاون امور فنی صندوق بازنشستگی کشوری درباره برقراری حقوق بازنشستگان نو آموزش و پرورش گفت: ما مسئله ای برای اعمال افزایش های ناشی از رتبه بندی نداریم. احکام رتبه بندی را برای فرهنگیانی که سال جاری بازنشسته شده اند در آذرماه صادر می نمایند. احکام که به دست ما برسد ما هم اصلاحات لازم را انجام می دهیم.

خبر مهم درباره حقوق بازنشستگان تازه آموزش و پرورش ، توضیحات معاون صندوق بازنشستگی کشوری را بخوانید

به گزارش وبلاگ مستند، معاون امور فنی صندوق بازنشستگی کشوری درباره برقراری حقوق بازنشستگان تازه آموزش و پرورش شرحاتی داد و گفت: ما مسئله ای برای اعمال افزایش های ناشی از رتبه بندی نداریم. احکام رتبه بندی را برای فرهنگیانی که امسال بازنشسته شده اند در آذرماه صادر می نمایند. احکام که به دست ما برسد ما هم اصلاحات لازم را انجام می دهیم.

معاون امور فنی صندوق بازنشستگی کشوری در روز 29 شهریورماه امسال در مصاحبه ای با ایسنا، از مسائل صدور دیر هنگام احکام بازنشستگی فرهنگیان به دلیل تاخیر در ارسال مدارک شاغلین در آستانه بازنشستگی از سوی وزارت آموزش و پرورش ابراز نگرانی نموده بود.

به گفته وی، آغاز سال تحصیلی و فعالیت کاری و بازنشستگی در آموزش و پرورش، مهرماه است و از طرفی هم ابلاغ بازنشستگی معلمان دارای شرایط بازنشستگی را به همین تاریخ صادر می نمایند؛ صندوق بازنشستگی در سال گذشته با تاخیر در برقراری و پرداخت حقوق روبرو شد و در آذر و دی، چندهزار بازنشسته بودند که پرونده هایشان از سوی وزارت آموزش و پرورش با تاخیر ارسال شده بود بنابراین چهارماه حقوق نگرفته بودند. او بعلاوه از مدیران آموزش و پرورش خواسته بود پرونده مشمولان زودتر از سوی این وزارتخانه ارسال گردد.

اکنون اکبر شیرمحمدی، معاون امور فنی صندوق بازنشستگی کشوری در گفت وگو با ایسنا، درباره آخرین شرایط صدور احکام بازنشستگان تازه آموزش و پرورش شرح داد و اظهار کرد: حواله حقوقِ تازه بازنشستگانِ آموزش و پرورش این ماه صادر شد؛ امسال حدود 41 هزار بازنشسته از جامعه فرهنگیان داشتیم که احکامشان را تایید نموده ایم.

وی اضافه کرد: تنها حدود 3000 نفر به جای مانده بودند که هنوز مدارکشان به دست ما نرسیده، اما اطلاعاتشان را تحت وب برای ما ارسال کردند.

محمدی با بیان اینکه ما برای آن 3000 نفر حواله موقت پرداخت نموده ایم و حقوقشان را بر اساس 70 درصدِ آخرین حقوق پرداخت نموده ایم گفت: بعد از آنکه پرونده شان به جریان بیفتد و از سوی صندوق تایید نهایی بگردد، به جای مانده حقوقشان که معوق شده را ماه آینده برایشان واریز می کنیم.

وی ادامه داد: موعد بازنشستگی همه آنها مهرماه نبود و بسیاری در آبان ماه بازنشسته شده و برای این امر اقدام کردند.

معاون صندوق بازنشستگی کشوری درباره اعمال رتبه بندی معلمان برای بازنشستگان سال 1401 نیز گفت: ما مسئله ای برای اعمال افزایش های ناشی از رتبه بندی نداریم. احکام رتبه بندی را برای فرهنگیانی که امسال بازنشسته شده اند در آذرماه صادر می نمایند. احکام شان که به دست ما برسد ما هم اصلاحات لازم را انجام می دهیم.

منبع: همشهری آنلاین

به "خبر مهم درباره حقوق بازنشستگان تازه آموزش و پرورش ، توضیحات معاون صندوق بازنشستگی کشوری را بخوانید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبر مهم درباره حقوق بازنشستگان تازه آموزش و پرورش ، توضیحات معاون صندوق بازنشستگی کشوری را بخوانید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید