خبرنگاران فائوچی: واکسن کرونا قبل از خاتمه سال 2020 آماده خواهد شد

به گزارش وبلاگ مستند، تهران- خبرنگاران- آنتونی فائوچی رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی آمریکا روز آدینه گفت: به طور خوشبینانه واکسن کرونا قبل از سرانجام سال 2020 آماده خواهد شد.

خبرنگاران فائوچی: واکسن کرونا قبل از خاتمه سال 2020 آماده خواهد شد

به گزارش وبلاگ مستند از نشریه هیل، فائوچی به کمیته منتخب مجلس نمایندگان آمریکا در امور کرونا ویروس گفت: هرگز تضمینی برای دراختیار گذاشتن یک واکسن ایمن و مؤثر وجود ندارد، اما براساس داده های بدست آمده از حیوانات و همچنین داده های اولیه انسانی، ما با احتیاط می توانیم بگوییم که واکسن کرونا تا خاتمه امسال آماده خواهد شد.

فائوچی در ادامه اضافه نمود: در حال حاضر ده ها کاندید واکسن وجود دارد و حداقل پنج دولت فدرالی در آمریکا به طور فعال با آن ها درگیر هستند.

رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی آمریکا معتقد است که واکسن کرونا می تواند به وسیله یک رویکرد مرحله ای در سال 2021 میان همه آمریکایی ها توزیع گردد.

فائوچی همچنین با حضور در جلسه مجلس نمایندگان آمریکا، توییت اخیر دونالد ترامپ در خصوص علت اصلی بالارفتن موارد ابتلا به ویروس کرونا در ایالت متحده به وسیله افزایش شمار تست ها را رد کرد.

فائوچی برخلاف ترامپ اضافه نمود: یکی از عوامل افزایش شمار مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا تعجیل بعضی از ایالت ها در لغو محدودیت ها و نادیده دریافت پروتکل های بهداشتی بوده است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران فائوچی: واکسن کرونا قبل از خاتمه سال 2020 آماده خواهد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران فائوچی: واکسن کرونا قبل از خاتمه سال 2020 آماده خواهد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید