تزریق جوانان خنداننده شو به سینما و تلویزیون

به گزارش وبلاگ مستند، روزنامه خراسان: پس از پخش سری اول و دوم مسابقه خنداننده شو در خندوانه، تعدادی از شرکت کنندگان این مسابقه، در مقام مجری به برنامه های تلویزیونی یا به عنوان بازیگر به فیلم های سینمایی راه یافتند. بعضی از آنان هم مانند ابوطالب حسینی و مجید افشاری قبل از شرکت در مسابقه، تجربیاتی در زمینه اجرا و فعالیت در تلویزیون داشتند.

تزریق جوانان خنداننده شو به سینما و تلویزیون

رامبد جوان که در کنار محمد شایسته، تهیه کنندگی فیلم زیرنظر را برعهده داشته، از حضور سه شرکت کننده خنداننده شو یعنی ساره رشیدی، بابک رفاهی و بهنام قاسمی در این فیلم که اکنون روی پرده سینماست استفاده کرده است و محمد معتضدی این شب ها در فصل دوم سریال از سرنوشت ساخته علیرضا بذرافشان در تلویزیون دیده می شود. علاوه بر آن ها، علی صبوری نیز سریال طنز آخر خط به کارگردانی علی مسعودی را آماده پخش دارد. به همین بهانه، درباره حضور این پنج شرکت کننده خنداننده شو در سینما و تلویزیون نوشته ایم.

علی صبوری

علی صبوری در مسابقه خنداننده شو 2 توانست بیشترین آرای مردمی را به دست آورد و نفر اول این مسابقه شود. او پس از این مسابقه، از شهرت خود استفاده چندان مناسبی نکرد و فعالیتش در فضای مجازی، بیشتر به تبلیغات و ساخت کلیپ های به اصطلاح طنز که مشابه آن را در صفحه بسیاری از کاربران اینستاگرام دیده ایم، محدود شد! صبوری سال گذشته، وارد عرصه بازیگری شد و در اولین تجربه خود در این زمینه، یکی از نقش های اصلی سریال طنز آخر خط را بازی کرده است.

این مجموعه که یکی دو بار پخش آن به تعویق افتاده، قرار است در آینده ای نزدیک از شبکه سه روی آنتن برود. هنوز این سریال پخش نشده و نمی توان درباره کیفیت کار او قضاوت کرد، اما از این لحاظ که در اولین تجربه بازیگری خود توانسته است یکی از نقش های اصلی سریال را ایفا کند و در تلویزیون به عنوان بازیگر دیده شود، تا به حال خوش شانس ترین شرکت کننده خنداننده شو بوده است.

محمد معتضدی

محمد معتضدی جزو شرکت کنندگانی بود که در فصل اول مسابقه خنداننده شو توانست به واسطه آرای داوران و مردم، به مرحله نیمه نهایی راه یابد و سپس حذف شد. او در فصل دوم سریال از سرنوشت، نقش یکی از کارگران کارگاه باکاراکتر اسماعیل را بازی می کند که به هاشم و سهراب کار ریخته گری را آموزش می دهد.

هرچند که او در این سریال نقش چندان پررنگی ندارد، اما در همان حضور گاه و بی گاه خود در سریال هم به خوبی ظاهر شده است. البته هنوز معین نیست نقش او در ادامه سریال پررنگ تر خواهد شد یا نه. محمد معتضدی پیش از این هم در فیلم قانون مورفی ساخته رامبد جوان نقش کوتاهی را بازی کرده بود.

بهنام قاسمی

بهنام قاسمی در سری اول مسابقه خنداننده شو شرکت کرده بود، اما اجرا های او در این مسابقه چندان مورد استقبال تماشاگران و داوران قرار نگرفت. او جزو شرکت کنندگانی بود که به واسطه اجرای نجات به مرحله بعد راه یافت و در نهایت هم از دور مسابقه حذف شد. بهنام قاسمی در فیلم زیر نظر نقش پررنگی ندارد، او تنها در یکی از سکانس ها میان اهالی همان ساختمانی که لوکیشن اصلی فیلم است دیده می شود و حتی دیالوگی هم نمی گوید! بهنام قاسمی جزو آن دسته از شرکت کنندگانی است که حضور در مسابقه خنداننده شو هنوز برایش توفیق خاصی نداشته است.

ساره رشیدی

ساره رشیدی در اولین اجرای خود در خنداننده شو 2، یکی از پیروز ترین شرکت کنندگان بود. او با لهجه شیرازی، استندآپ اجرا کرد و اجرایش مورد توجه مخاطبان و داوران مسابقه قرار گرفت، اما نتوانست تا مراحل نهایی مسابقه به اندازه اجرا های اول خود خوب باشد و اجرای نجات مسابقه هم او را نجات نداد.

اجرای ساره رشیدی در مسابقه خنداننده شو نشان داد او می تواند در بازیگری پیروز تر از استندآپ باشد، اما هنوز خبری از حضور جدی او در سینما یا تلویزیون نیست. او هم در فیلم زیر نظر نقش بسیار کوتاهی داشته است و در یکی از سکانس های فیلم دیده می شود. نقش رشیدی آن قدر پررنگ نبوده که آن را ملاک قضاوت بازیگری اش قراردهیم.

بابک رفاهی

بابک رفاهی جزو شرکت کنندگان مسابقه خنداننده شو 1 است. اگر خاطرتان باشد او پیروز نشد رای تماشاچیان حاضر در سالن را برای صعود به مرحله بالاتر کسب کند و در همان مراحل اولیه مسابقه حذف شد. او نیز مانند بهنام قاسمی، نقش یکی از ساکنان ساختمان را در فیلم زیرنظر بازی کرده است و در مقایسه با قاسمی و رشیدی، نقش پررنگ تری دارد، اما در این فیلم نیز مانند اجراهایش به عنوان خنداننده، پیروز نمی شود تماشاگر را به خنده وادارد و بامزه باشد. رفاهی پیش از زیر نظر و حتی پیش از مسابقه خنداننده شو، نقش کوتاهی در سریال در حاشیه 1 بازی کرده بود.

منبع: برترین ها

به "تزریق جوانان خنداننده شو به سینما و تلویزیون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تزریق جوانان خنداننده شو به سینما و تلویزیون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید