ترامپ :خوشحالم اون برگشته و حالش خوب است

به گزارش وبلاگ مستند، رییس جمهوری آمریکا در واکنش به حضور دوباره رهبر کره شمالی در انظار عمومی پس از 20 روز غیبت توئیتی منتشر کرد.

ترامپ :خوشحالم اون برگشته و حالش خوب است

دونالد ترامپ بامداد امروز (یک شنبه) در صفحه توئیتر خود ضمن بازنشر تصاویری از اولین حضور کیم جونگ اون در انظار عمومی پس از چند هفته غیبت، نوشت: من شخصا خوشحالم که می بینم او برگشته و حالش خوب است.

رئیس جمهوری آمریکا پیش از این گفته بود: ترجیح می دهم فعلا درباره کیم جونگ اون اظهارنظر نکنم. در زمان مناسب درباره آن چیزی برای گفتن خواهیم داشت. او در پاسخ به این سوال که آیا کیم جونگ اون زنده است، گفته بود: نمی خواهم درباره آن صحبت کنم.

خبرگزاری رسمی کره شمالی و خبرگزاری یونهاپ کره جنوبی روز شنبه با انتشار تصاویر و اخباری از حضور کیم جونگ اون در یک مراسم رسمی خبر دادند.

در سه هفته گذشته کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی در انظار عمومی ظاهر نشده بود که این امر شایعاتی بسیاری را پیرامون سلامتی وی ایجاد کرد. برخی منابع حتی برآورد هایی را در خصوص مرگ رهبر کره شمالی مطرح کرده بودند.

خبرگزاری کره شمالی روز شنبه تصاویری را از مراسم افتتاح یک کارخانه کود شیمیایی در سونچون منتشر کرد و گزارش داد که این مراسم روز جمعه با حضور رهبر کره شمالی برگزار شده است.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین

به "ترامپ :خوشحالم اون برگشته و حالش خوب است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ :خوشحالم اون برگشته و حالش خوب است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید