ژاپن هم فوتبال ایران را خشنود کرد!

به گزارش وبلاگ مستند، تیم ملی فوتبال آمریکا همگروه کشورمان در جام جهانی عصر دیروز (آدینه) در یک بازی تدارکاتی در دوسلدوروف آلمان به مصاف تیم ملی فوتبال ژاپن رفت. در این بازی ژاپنی ها برتر ظاهر شدند و توانستند با گل های دایچی کامادا در دقیقه 24 و کائورا میوما در دقیقه 88 آمریکا را شکست دهند.

ژاپن هم فوتبال ایران را خشنود کرد!

در این بازی آمریکایی ها نتوانستند حتی یک شوت به سمت دروازه ژاپن بزنند و اول نیمه بدی را به نمایش گذاشتند و بعد از چهار تغییر در نیمه اول فقط کمی ابتکار عمل نشان دادند.

تیم ملی فوتبال آمریکا در این بازی کریستین پولیسیچ، تیم وه، یونس موسه، کریس ریچاردز، آنتونی رابینسون و زک استفن را در اختیار نداشت و مایلز رابینسون هم به خاطر پارگی آشیل جام جهانی را از دست داده است.

ضعف دفاعی در نیمه اول ایالات متحده را آزار داد تا مت ترنر دروازه بان این تیم که در این فصل فقط یک بازی برای آرسنال انجام داده است، تحت فشار قرار بگیرد. ترنر در نیمه دوم دو سیو شیرجه ای داشت و ضربه جونیا ایتو در 55 و کامادا در 65 را مهار کرد.

آمریکایی ها از زمان پیروزی در ایرلند شمالی در مارس 2021، یک برد، پنج باخت و چهار تساوی در 10 بازی دارند و در 5 بازی اخیر خارج از خانه خود فقط یک گل به ثمر رسانده اند و شرایط خوبی را تجربه نمی نمایند.

منبع: فرارو

به "ژاپن هم فوتبال ایران را خشنود کرد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ژاپن هم فوتبال ایران را خشنود کرد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید