مسابقات فینال گرندپری و گرنداسلم تکواندو 2020 به تعویق افتاد

به گزارش وبلاگ مستند، جلسه شورای اجرایی فدراسیون جهانی تکواندو عصر امروز (دوشنبه) برگزار و در سرانجام آن اعلام شد به منظور حفاظت از سلامتی شرکت کنندگان مسابقات فینال گرندپری 2020 مکزیک و گرنداسلم چین یک سال به تعوق افتاد.

مسابقات فینال گرندپری و گرنداسلم تکواندو 2020 به تعویق افتاد

به گزارش وبلاگ مستند و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، شورای اجرایی فدراسیون دنیای تکواندو بیان کرد به منظور حفاظت از سلامت شرکت نمایندگان و اطمینان از رعایت عدالت میان ورزشکان، مسابقات فینال گرندپری به میزبانی مکزیک و گرندپری به میزبانی ووشی که قرار بود در سال 2020 برگزار گردد را سال 2021 برگزار می نماید.

فدراسیون دنیای تکواندو در جلساتی که با کمیته های برگزاری رقابت های مکزیک و ووشی داشته به دنبال راهکار هایی برای برگزاری هر دو رویداد در فضایی ایمن بوده است، اما در نهایت شورای اجرایی فدراسیون دنیای به این نتیجه رسید که میزبانی ایمن و برگزاری این دو رویداد در شرایط کنونی امکان پذیر نیست. تاریخ برگزاری رقابت های یادشده در سال 2021 متعاقباً اعلام خواهد شد.

چانگ وان چو رئیس فدراسیون دنیای تکواندو گفت: بسیار ناراحتم که به ناچار تصمیم به تعویق برگزاری رقابت های فینال گرندپری و گرنداسلم گرفتیم، چراکه با این شرایط ورزشکاران و دوستداران تکواندو را ناامید می کنیم، اما مطمئن هستیم آنها دلایل ما برای این تعویق را که در راستای حفظ سلامتی و اجرای رقابت هایی با سطح بالا هست را به خوبی درک می نمایند. برگزاری رویدادهایی دنیای همچون این مسابقات که ورزشکارانی از سراسر دنیا در آن حضور دارند با توجه به محدودیت های حاکم بر سفرهای برون مرزی و اینکه بعضی ورزشکاران شرایط شرکت را ندارند، جنبه عادلانه نخواهد داشت.

در ادامه جلسه، اعضای شورا به ژنرال احمد فولی نایب رئیس فدراسیون دنیای تکواندو که به تازگی از دنیا رفته است، ادای احترام کردند. شورا در ادامه گزارش اقتصادی و اجرایی فدراسیون دنیا تکواندو در سال 2019 و 2020 را در کنار گزارش های خزانه داری و حسابرسی آنالیز کرد.

تاریخ برگزاری جلسه آینده شورای اجرایی فدراسیون دنیای تکواندو آوریل سال 2021 است. همچنین نخستین مجمع عمومی آنلاین فدراسیون دنیای تکواندو فردا (سه شنبه - 15 مهر ماه) برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مسابقات فینال گرندپری و گرنداسلم تکواندو 2020 به تعویق افتاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسابقات فینال گرندپری و گرنداسلم تکواندو 2020 به تعویق افتاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید