ساعت فعالیت تالارهای مطالعه کتابخانه ملی در نوروز اعلام شد

به گزارش وبلاگ مستند، ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، ساعت فعالیت تالارهای مطالعه کتابخانه ملی در نوروز اعلام شد.

ساعت فعالیت تالارهای مطالعه کتابخانه ملی در نوروز اعلام شد

مدیرکل اطلاع رسانی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران در شرح جزئیات فعالیت تالارهای مطالعه کتابخانه ملی گفت: با توجه به فرارسیدن تعطیلات عید نوروز و طبق برنامه ریزی صورت گرفته، فعالیت تالارهای کتابخانه ملی ایران در شیفت صبح در روزهای 29 اسفند امسال و اول فروردین 1401 تعطیل خواهد بود.

رضا شهرابی ادامه داد: فعالیت تالارها و خدمت رسانی به اعضای کتابخانه ملی ایران، پس از دو روز تعطیلی از روز سه شنبه 2 فروردین شروع خواهد شد.

او اضافه کرد: برهمین اساس ساعت فعالیت و ارائه خدمات به اعضای کتابخانه ملی در تالارهای تخصصی، عمومی، نشریات و رقمی در شیفت صبح از ساعت 8 تا 18 خواهد بود.

مدیرکل اطلاع رسانی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران درباره چگونگی ارائه خدمات به اعضای کتابخانه ملی در شیفت شب گفت: خدمات رسانی به اعضا در شیفت شب نیز در تالار کتابخانه عمومی از روز شنبه 28 اسفند تا دوشنبه 1 فروردین تعطیل است و فعالیت این بخش از خدمت رسانی به اعضا از روز سه شنبه 2 فروردین از ساعت 19 تا 7 صبح روز بعد برقرار خواهد شد.

منبع: همگردی

به "ساعت فعالیت تالارهای مطالعه کتابخانه ملی در نوروز اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساعت فعالیت تالارهای مطالعه کتابخانه ملی در نوروز اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید