روایت وریا غفوری از ابتلا به ویروس کرونا

به گزارش وبلاگ مستند، کاپیتان استقلال گفت: شرایط سختی را گذراندم و خیلی فکر می کردم کجا و چگونه ویروس گرفته ام. به نظرم در هواپیمایی که با آن برای بازی با فولاد به اهواز می رفتیم این اتفاق رخ داد.

روایت وریا غفوری از ابتلا به ویروس کرونا

به گزارش وبلاگ مستند ، خبرورزشی نوشت: وریا غفوری کاپیتان آبی ها به رغم درگیر شدن با بیماری سخت کرونا برای تیمش مقابل سایپا بازی کرد و پس از مثبت شدن پاسخ تست ها به قرنطینه رفت و نتوانست برای استقلال مقابل تراکتور بازی کند. غفوری با پشت سر گذاشتن دوره نقاهت با استقلال راهی آبادان شد و در نیمه دوم برای تیمش به میدان رفت.

وریا در سرانجام بازی در آبادان می گفت: شرایط سختی را گذراندم و خیلی فکر می کردم کجا و چگونه ویروس گرفته ام. به نظرم در هواپیمایی که با آن برای بازی با فولاد به اهواز می رفتیم این اتفاق رخ داد. به بنیه و سلامتی بدنم اعتماد داشتم، اما یک ترس هم در وجودم حس می کردم که شاید به خاطر نزدیکانم بود. بالاخره چند روز هم تمرین نداشتم و بدنم آن طور که خودم می خواهم صددرصد آماده نیست و در همین بازی با صنعت نفت هم حس می کردم به صورت کامل سرحال و آماده نیستم. در واقع بدنم هنوز کمی کرخت است ولی در روزهای آینده با انجام تمرینات بیشتر سرحال تر می شوم.

منبع: جام جم آنلاین

به "روایت وریا غفوری از ابتلا به ویروس کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روایت وریا غفوری از ابتلا به ویروس کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید