رسیدگی فوری AFC به اتفاقات بازی فولاد - النصر

به گزارش وبلاگ مستند، ملاقات رفت تیم های فوتبال فولاد ایران و النصر عربستان در حالی برگزار گردید که در این مسابقه، عبدالرزاق حمدالله مهاجم النصر با انجام حرکت غیر اخلاقی باعث واکنش محمد آبشک هافبک فولاد و ضربه وی به مهاجم حریف شد.

رسیدگی فوری AFC به اتفاقات بازی فولاد - النصر

در پی این اتفاق، باشگاه النصر عربستان از داور و بازیکن تیم فولاد به دلیل ضربه آرنج شکایت کرد. فولادی ها هم در اقدامی مشابه، از حمدالله به دلیل حرکت غیر اخلاقی شکایت کردند.

باشگاه فولاد در دفاع از شکایت النصر، لایحه ای 13 بندی را برای AFC ارسال و ضمن تشریح اتفاقات اتفاق افتاده که از چشم دوربین های تلویزیونی پنهان نمانده بود، از آبشک دفاع کرد. فولادی ها با یاری محمد کسرایی یکی از اعضای روابط بین الملل فدراسیون فوتبال و از ناظران AFC این شکایت را پیش بردند.

علاوه بر این، باشگاه فولاد خواستار اشد مجازات برای حمدالله شد که با انجام حرکت غیر اخلاقی، زمینه ساز اتفاقات اتفاق افتاده شد.

کنفدراسیون فوتبال آسیا امروز آدینه و بعد از آنالیز شکایت النصر از داور بازی و همچنین دفاعیه باشگاه فولاد، این شکایت را وارد ندانست و آن را رد کرد. به این ترتیب فولاد برنده نخستین پرونده این مسابقه شد.

النصری ها همچنین خواستار بخشیده شدن کارت زرد حمدالله شدند که AFC با این درخواست هم مخالفت کرد.

منبع: فرارو

به "رسیدگی فوری AFC به اتفاقات بازی فولاد - النصر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رسیدگی فوری AFC به اتفاقات بازی فولاد - النصر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید