خبرنگاران عاملان فروش سلاح در فضای مجازی در تهران شناسایی شدند

به گزارش وبلاگ مستند، خبرنگاران -تهران- رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از دستگیری 2 تن از اعضای باند 4 نفره قاچاق سلاح و مهمات در فضای مجازی خبر داد.

خبرنگاران عاملان فروش سلاح در فضای مجازی در تهران شناسایی شدند

به گزارش وبلاگ مستند بر اساس اعلام پلیس تهران بزرگ، سردار علی ذوالقدری گفت: مأموران پایگاه چهارم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ در رصد های اطلاعاتی و فنی پیروز شدند اعضای یک باند 4 نفره قاچاق سلاح و مهمات که در فضای مجازی به تبلیغ و خرید و فروش انواع سلاح های جنگی و شکاری و مهمات می پرداختند شناسایی کنند و دستگیری آنان را در دستور کار خود قرار دادند.

وی با اشاره به اینکه مخفیگاه متهمان در حوالی وردآورد شناسایی و تحت مراقبت های ویژه پلیسی قرار گرفت، اضافه نمود: صبح امروز با هماهنگی های قضائی 2 تن از اعضای این باند4نفره دستگیر و برای ادامه تحقیقات به پایگاه چهارم پلیس امنیت عمومی پایتخت انتقال یافتند.

سردار ذوالقدری بیان داشت: در بازرسی از منزل و خودروی متهمان 5 قبضه سلاح جنگی و2 قبضه سلاح شکاری غیرمجاز به همراه 63 فشنگ جنگی انواع کلت کشف و یک دستگاه خودرو توقیف شد.

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ با بیان اینکه متهمان پس از تکمیل تحقیقات به مرجع قضائی معرفی خواهند شد، شرح داد: تلاش برای دستگیری سایر اعضای این باند در دستور کار مأموران پایگاه چهارم این پلیس قرار گرفته است.

وی در خاتمه امنیت مردم را خط قرمز پلیس دانست و خاطر نشان کرد:با فرد و یا افرادی که قصد خدشه دار کردن آن را داشته باشند با اقتدار برخورد خواهیم کرد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران عاملان فروش سلاح در فضای مجازی در تهران شناسایی شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران عاملان فروش سلاح در فضای مجازی در تهران شناسایی شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید