خبرنگاران بهره مندی 6 روستای دزفول از شبکه پرسرعت همراه اول

به گزارش وبلاگ مستند، اهواز - خبرنگاران - مدیرکل مخابرات خوزستان گفت: 6 روستای شهرستان دزفول، با تقویت و بهینه سازی ارتباطات سیار، از شبکه پرسرعت تلفن همراه بهره مند شدند.

خبرنگاران بهره مندی 6 روستای دزفول از شبکه پرسرعت همراه اول

رحیم فلاح زاده روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار وبلاگ مستند اعلام کرد:با نصب و راه اندازی تجهیزات نو بر روی سایت پر سرعت تلفن همراه زاویه مشعلی، به وسیله کارشناسان و کارکنان حوزه ارتباطات سیار و مخابرات شهرستان دزفول، پوشش شبکه ای و آنتن دهی در روستاهای زاویه مرادی، زاویه حاجیان،زاویه حمودی، زاویه غریب و زاویه خرسان تقویت و بهینه سازی شد و روستای علی آباد شهرستان دزفول زیر پوشش شبکه پرسرعت و گسترده همراه اول نهاده شد و ساکنان این روستا از نعمت شبکه تلفن همراه اول برخوردار شدند.

وی ادامه داد: با بهینه سازی و تقویت دکل تلفن همراه اول زاویه مشعلی با تکنولوژی 2G، 3G و 4G شبکه ارتباطات سیار شهرستان دزفول توسعه و گسترده تر شد و روستاییان ساکن در این روستاها از خدمات شبکه پر سرعت مبتنی بر تلفن همراه بهره مند شدند.

بهبود و توسعه شبکه ارتباطات روستایی در شرایط کرونایی که استفاده از اینترنت و شبکه های ارتباطی بیشتر شده سرعت بیشتری گرفته است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران بهره مندی 6 روستای دزفول از شبکه پرسرعت همراه اول" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران بهره مندی 6 روستای دزفول از شبکه پرسرعت همراه اول"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید