از طرفداران استقلال ناراحتم، نمی خواهم سه سال در بلژیک بمانم

به گزارش وبلاگ مستند، علیرضا بیرانوند در حاشیه تست کرونای بازیکنان پرسپولیس که امروز چهارشنبه در استادیوم درفشی فر انجام شد، گفت: این تست وحشتناک و سخت بود و من به زور تحمل کردم. خصوصاً زمانی که یک شیء را وارد بینی می نمایند اما امیدوارم همه در سلامت کامل باشند و کنار هم بتوانیم زندگی خوبی داشته باشیم. باید بعد از تست به مردم بگویند چه کسی کرونا دارد و چه کسی ندارد. از پیروانی هم تشکر می کنم که تونل ضدعفونی را آماده نموده تا قبل از آغاز از هر تمرین بازیکنان کاملاً ضدعفونی شوند.

از طرفداران استقلال ناراحتم، نمی خواهم سه سال در بلژیک بمانم

وی در مورد اینکه گفته می گردد بعضی از عوامل دست به دست هم داده اند تا پرسپولیس قهرمان گردد، گفت: نزدیک به سه ماه است که لیگ ما تعطیل بوده و کرونا باعث شده که همه از هم دور باشیم. البته من در چند روز گذشته چه در تهران و چه در خرم آباد تمرینات انفرادی زیادی انجام دادم اما هرگز نمی تواند همانند تمرینات گروهی و یادگیری نکات فنی مؤثر باشد. در کنار بچه ها تمرین کردن لذت بخش تر و بهتر است.

وی ادامه داد: پرسپولیس در حال حاضر صدرنشین لیگ است و حتی یحیی گل محمدی به ما گفت که می خواهیم قهرمان شویم، بنابراین با توجه به فشاری که بر روی ما وجود دارد، کار بسیار سختی خواهیم داشت. اگر بنا به هر دلیلی نتوانیم در انتها فصل قهرمان شویم، قهرمانی سه سال پیش ما هم دیگر جذابیتی نخواهد داشت. باید همه عوامل پرسپولیس کوشش نمایند تا بتوانیم در انتها فصل به قهرمانی دست پیدا کنیم.

بیرانوند در مورد عکسی که در اینستاگرام خود با وریا غفوری گذاشته و سپس وریا را از عکس کات نموده بود، گفت: دیشب با وریا صحبت کردم. یکی از بهترین دوستان من، غفوری است، ما با او به کوه رفتیم و عکس گذاشتیم، من انتظار داشتم که وریا هم چنین کاری را انجام دهد اما به خاطر اینکه پیراهن پرسپولیس تنِ من بود، چنین کاری نکرد تا مبادا طرفداران از دست او ناراحت شوند. البته من هم نمی خواهم خدایی نانموده وریا مشکل پیدا کند، ولی نمی دانم چرا طرفداران استقلال بدون اطلاع به من حمله کردند. از این موضوع ناراحتم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا دلت برای تیم ملی تنگ نشده است؟ گفت: هر وقت یکی از بازیکنان عکسی در فضای مجازی می گذارد من نظرم را می گذارم و دوست دارم باز هم به تمرینات تیم ملی بازگردم. این روزها وقتی پلی استیشن بازی می کنم و می خواهم ضربه به توپ بزنم، بی اختیار پاهایم تکان می خورد. من بارها گفته ام هر وقت فوتبال شروع شد، من را از خواب بیدار کنید و حالا خوشحالم که از شنبه می توانیم تمریناتمان را شروع کنیم.

بیرانوند در پاسخ به این پرسش که به احتمال زیاد مارک ویلموتس سرمربی تیم بعدی شما (آنتورپ) در بلژیک خواهد بود گفت: ویلموتس مربی خوبی است، درست است که در تیم ملی ایران پیروز نبود اما من نمی دانستم که او می خواهد سرمربی تیم ما گردد. هدف من این بود که به بلژیک بروم تا پیشرفت کنم. اگر قرارداد سه ساله با باشگاه بلژیکی بسته ام، هدفم این بود بعد از 6 ماه از این تیم جدا شوم. نیست من این نیست که فقط بخواهم سه سال در بلژیک بازی کنم و برگردم.

وی در انتها و در پاسخ به این سئوال که آیا با باشگاه بلژیکی در ارتباط هستید یا خیر گفت: تمام تمرکزم روی پرسپولیس و قهرمانی با این تیم است و تمام مراودات بین دو باشگاه انجام می گیرد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "از طرفداران استقلال ناراحتم، نمی خواهم سه سال در بلژیک بمانم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از طرفداران استقلال ناراحتم، نمی خواهم سه سال در بلژیک بمانم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید