3 بازیکن در لیست خروج پرسپولیس؛ یحیی تصمیمش را گرفت

به گزارش وبلاگ مستند، باشگاه پرسپولیس طی درخواست رسمی از یحیی گل محمدی خواست تا تکلیف تمدید قرارداد بازیکنان مد نظر خود را روشن کند. رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس برای اینکه فشاری را از جانب طرفداران برای حفظ بازیکنان در خاتمه فصل احساس نکند از سرمربی تیم خواست تا تکلیف تمدیدی ها را تعیین کند.

3 بازیکن در لیست خروج پرسپولیس؛ یحیی تصمیمش را گرفت

سرمربی سرخپوشان مرکز نیز اسامی بازیکنان مورد نظر خود برای تمدید قرارداد را داده است که در بین آن ها دیگر فرصتی به بازیکنانی که خودش باعث پوشیدن پیراهن پرسپولیس شد، نخواهد داد.

رضا اسدی هافبک گران قیمت پرسپولیس نخستین گزینه یحیی گل محمدی برای ترک این تیم است و او به طور قطع در جمع سرخپوشان باقی نخواهد ماند. بعلاوه مهدی مهدی خانی با وجود عملکرد قابل قبول در تمرینات به علت مصدومیت ها و بعلاوه ترافیک در خط میانی دومین گزینه یحیی برای حضور در فهرست مازاد این تیم محسوب می گردد.

سومین بازیکن که گل محمدی میخواهد با احترام ویژه با او برخورد کند کاپیتان چند سال اخیر پرسپولیس است. سیدجلال حسینی که در پنج قهرمانی متوالی گذشته این تیم جام را بالای سر برده است جایی در فهرست سال آینده سرخ ها ندارد، اما گل محمدی هرگونه تصمیم گیری را به عهده او خواهد گذاشت تا شخصا درباره ادامه حضورش در پرسپولیس تصمیم بگیرد. سرمربی پرسپولیس تصمیم دارد پیشنهاد حضور سید جلال در قامت مربی را به او بدهد تا از تجربیات او استفاده کند.

فهرست مازاد گل محمدی در حالی به روز رسانی می گردد که اشتباهات تکراری فردی برخی از بازیکنان نظیر حامد لک دیگر برای او توجیه ندارد و احتمال اینکه امثال وی تا خاتمه فصل نتوانند نقاط ضعف خود را پوشش دهند و به فهرست خروج پرسپولیس اضافه شوند هم وجود دارد.

خبرورزشی

منبع: فرارو

به "3 بازیکن در لیست خروج پرسپولیس؛ یحیی تصمیمش را گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "3 بازیکن در لیست خروج پرسپولیس؛ یحیی تصمیمش را گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید