موافقت نوبخت برای یاری به تیم ملی فوتبال

به گزارش وبلاگ مستند، خبرنگاران :شهاب الدین عزیزی خادم، رییس فدراسیون فوتبال در ملاقات با محمدباقر نوبخت، رییس سازمان برنامه و بودجه درباره حمایت از تیم ملی فوتبال و فوتسال به بحث و گفتگو پرداخت.

موافقت نوبخت برای یاری به تیم ملی فوتبال

به گزارش وبلاگ مستند به نقل از ایسنا ، شهاب الدین عزیزی خادم در ملاقاتی صمیمانه با محمدباقر نوبخت به بحث و گفتگو درباره حمایت از تیم ملی فوتبال برای حضور در رقابت های مرحله اول و نهایی مقدماتی جام جهانی 2022 قطر و اعزام تیم ملی به جام جهانی فوتسال لیتوانی پرداخته و توافق شد تا دغدغه های اقتصادی تیم ملی به بهترین شکل رفع گردد.

در این ملاقات دکتر نوبخت، رییس سازمان برنامه و بودجه موافقت و دستور اکید داد تا در جهت حمایت و پشتیبانی همه جانبه اقتصادی از تیم ملی و نمایندگان 80 میلیون ایرانی در رقابت های مقدماتی جام جهانی فوتبال و فوتسال اقدام لازم به عمل آید.

هم چنین عزیزی خادم، رییس فدراسیون فوتبال ضمن تشکر از رییس سازمان برنامه ریزی و بودجه بابت این دستور، خواهان حمایت های بیش از پیش از تیم ملی فوتبال ایران در شرایط کنونی باتوجه به حساسیت های منطقه ای شد تا ملی پوشان ایران در پیکارهای پیش رو با آرامش کامل به میدان بروند.

منبع: اقتصادنیوز

به "موافقت نوبخت برای یاری به تیم ملی فوتبال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موافقت نوبخت برای یاری به تیم ملی فوتبال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید