فهرست خرید های تازه پرسپولیس لو رفت

به گزارش وبلاگ مستند، با توجه به آغاز جابجایی نیم فصل، یحیی گل محمدی، سرمربی پرسپولیس، به تازگی فهرست بازیکنان مدنظرش را به مدیریت تازه باشگاه تحویل داده و مطابق با انتظار اسامی دروازه بان، هافبک بازیساز و مهاجم در آن دیده می گردد. موضوع قابل بحث در فهرست یحیی گل محمدی مربوط به خرید مهاجم تازه است که شروین بزرگ از این فهرست لو رفت!

فهرست خرید های تازه پرسپولیس لو رفت

جدای از شروین بزرگ شنیدیم یحیی گل محمدی نام دو بازیکن برزیلی را نیز در لیست خرید های جابجایی زمستانی خود گنجانده است. گفته می گردد این دو بازیکن برزیلی پس از تماشای دقیق فیلم بازی های سری B و C در پُست های فروارد و هافبک انتخاب شده اند. هافبک مورد نظر یحیی گل محمدی یک بازیکن تکنیکی و پلی میکر است که ظاهرا قیمت مناسبی دارد.

سرمربی پرسپولیس در جلسه اخیر با رضا درویش، درباره خروج بازیکنانی نظیر بوژیدار رادوشوویچ و مصدومیت طولانی مدت عیسی آل کثیر نیز صحبت شد که قرار است تصمیم نهایی درباره این بازیکنان و انتخاب جانشین احتمالی برای آن ها تا انتها هفته گرفته گردد. گل محمدی اطلاعات کامل و جامعی از شرایط تیم را در اختیار درویش گذاشت و از او خواست تا هرچه سریع تر فکری برای حل مسائل بازیکنان کند. مباحث بین سرمربی و مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گستردگی های زیادی داشت که قرار است جلسه خصوصی دو نفر بار دیگر در روز های آینده تشکیل شده و آن ها به نقطه نظرات مشترک دست پیدا نمایند.

دو بازیکن برزیلی مورد نظر یحیی گل محمدی روی هم رفته حدود 700 هزار دلار برای باشگاه پرسپولیس هزینه خواهند داشت. این درحالی است که پیش از این اخباری به گوش می رسید مبنی براینکه مهاجم خارجی مورد نظر یحیی گل محمدی درخواست 700 هزار دلاری داشته که از عهده باشگاه پرسپولیس خارج بوده است.

به نظر می رسد خرید دو بازیکن با کیفیت برزیلی آن هم روی هم رفته با قیمت 700 دلار نسبتا مناسب است. شنیدیم یحیی گل محمدی درنشست با رضا درویش به مدیرعامل تازه پرسپولیس یادآوری نموده است که خرید دو بازیکن مناسب ایرانی در نیم فصل ممکن است گران تر از دو برزیلی باشد! سرمربی پرسپولیس بعلاوه از کمبود بازیکن مناسب و با کیفیت برای خرید زمستانی دربازار زمستانی نیز دراین جلسه با رضا درویش سخن رانده است. باید منتظر ماند و دید آیا باشگاه پرسپولیس برنامه ای برای خرید بازیکن خارجی در جابجایی زمستانی دارد یا نه؟

فراموش نباید کرد دغدغه اصلی رضا درویش و هیئت مدیره تازه باشگاه پرسپولیس پرداخت مطالبات فصل جاری بازیکنان پرسپولیس است که تا انتها نیم فصل اول لیگ بیست و یکم فقط 20 درصد دریافتی داشته اند.

منبع: فرارو

به "فهرست خرید های تازه پرسپولیس لو رفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فهرست خرید های تازه پرسپولیس لو رفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید