لیست تیم ملی والیبال برای لیگ ملت ها اعلام شد

به گزارش وبلاگ مستند، جمعه بیست و چهارم اردیبهشت زمان معین شده از سوی فدراسیون جهانی است تا کشورهای حاضر در لیگ ملت ها فهرست 25 نفره خود را به منظور حضور در این مسابقات اعلام کنند.

لیست تیم ملی والیبال برای لیگ ملت ها اعلام شد

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ مستند، به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، با اعلام ولادیمیر آلکنو، تیم ملی با حضور هفده بازیکن: میلاد عبادی پور، رضا عابدینی، سعید معروف، سیدمحمد موسوی، پوریا فیاضی، محمدرضا حضرت پور، مسعود غلامی، امیر غفور، صابر کاظمی، محمدجواد معنوی نژاد، علی اصغر مجرد، علی شفیعی، میثم صالحی، محمدطاهر وادی، آرمان صالحی، امیرحسین اسفندیار و بردیا سعادت در لیگ ملت ها حضور خواهد یافت.

همچنین همکاران سرمربی تیم ملی در این مسابقات عبارتند از: توماسو توتولو (دستیار اول)، محمدرضا تندروان (دستیار دوم)، سیامک افروزی (پزشک و تراپیست)، نوید مشجری (آنالیزور)، مهدی خباز (بدنساز) و مانلی کسرایی (مترجم).

آلکنو روز گذشته در ابتدای تمرین پنج شنبه پیش از اینکه سوت آغاز تمرین را بزند، طی جملات کوتاهی خطاب به بازیکنان و همکارانش در کادر فنی گفت: با توجه به اختیاری که از سوی رئیس فدراسیون دارم، بر اساس نیاز تیم درخصوص بازیکنان و اعضای کادر فنی تصمیم می گیرم. مسئولیت انتخاب با من است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "لیست تیم ملی والیبال برای لیگ ملت ها اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیست تیم ملی والیبال برای لیگ ملت ها اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید