هواداران ترامپ با سلاح گرم به خیابان آمدند

به گزارش وبلاگ مستند، خبرنگاران : تصاویر پخش شده از خیابان های جورجیا و آریزونا نشان می دهد که هواداران ترامپ با سلاح گرم به خیابان آمده و به پیروزی نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا اعتراض می نمایند.

هواداران ترامپ با سلاح گرم به خیابان آمدند

به گزارش وبلاگ مستند به نقل از فارس، اعلام پیروزی جو بایدن نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا توسط رسانه های آمریکایی و همچنین بیانیه خود او مبنی بر پیروزی، باعث خشم هواداران دونالد ترامپ رئیس جمهور کنونی آمریکا شد.

شبکه الجزیره از ایالت های آریزونا و جورجیا گزارش داد که هواداران ترامپ برای اعتراض به اعلام پیروزی بایدن پیش از سرانجام شمارش تمام آراء و اعلام نتایج رسمی، به خیابان ها ریخته اند.

گزارشگر این شبکه در خبر خود گفت که بسیاری از آنها همراه خود سلاح های گرم از جمله کلت کمری، مسلسل های اتوماتیک و شات گان حمل می کردند.

ساعاتی پیش بود که رسانه های آمریکایی از جمله سی اِن اِن، فاکس نیوز، سی بی اِس ، آسوشیتدپرس و نیویورک تایمز با بیان اینکه بایدن توانسته به 290 رأی الکترال دست پیدا کند، او را پیروز انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده اعلام کردند.

بعد از آن ترامپ با صدور باینیه ای ضمن نپذیرفتن پیروزی رقیب دموکرات خود در انتخابات ریاست جمهوری، مدعی شد او در هیچ ایالتی پیروز نشده و انتخابات فاصله زیادی با سرانجام دارد.

منبع: اقتصادنیوز

به "هواداران ترامپ با سلاح گرم به خیابان آمدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هواداران ترامپ با سلاح گرم به خیابان آمدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید