خرید 215 میلیارد ریال کتاب از درگاه بانک صادرات ایران

به گزارش وبلاگ مستند، بانک صادرات ایران در شش روز اول برپایی نخستین نمایشگاه مجازی کتاب با تجهیز زیرساخت های بانکداری الکترونیک، شرایط خرید اینترنتی بیش از 215 میلیارد ریال کتاب را فراهم کرد.

خرید 215 میلیارد ریال کتاب از درگاه بانک صادرات ایران

به گزارش خبرگزاری وبلاگ مستند ، نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران با حمایت این بانک از ابتدای بهمن ماه سال جاری آغاز شد که در شش روز اول این نمایشگاه نزدیک به 124 هزار تراکنش از طریق درگاه پرداخت اینترنتی بانک صادرات ایران برای خرید بیش از 215 میلیارد ریال انجام شد. این نمایشگاه تا ساعت 24 روز هشتم بهمن ماه سال جاری تمدید شده و بانک صادرات ایران بستر بانکداری اینترنتی لازم برای نقل و انتقال وجوه خرید از این نمایشگاه را ایجاد و پشتیبانی کرده است.

این بانک به منظور تحقق مسئولیت اجتماعی در حوزه فرهنگ و کمک به ترویج و توسعه کتابخوانی از برگزاری نخستین نمایشگاه مجازی کتاب با تجهیز زیرساخت های بانکداری الکترونیک و تخصیص یارانه خرید کتاب به دانشجویان، طلاب و اعضای هیئت علمی دانشگاه ها حمایت کرد و ضمن حمایت 30 میلیارد ریالی برای کمک به تخصیص بن خرید کتاب به دانشجویان، طلاب و اعضای هیئت علمی دانشگاه ها، مشتریان برتر خود را از طریق هدیه های انگیزشی برای حضور و خرید کتاب از این نمایشگاه تشویق کرده است.

علاقه مندان برای ثبت نام، عضویت و خرید از این نمایشگاه تا سرانجام روز 10 بهمن ماه سال جاری فرصت دارند تا با مراجعه به سایت www.ketab.ir و تکمیل مشخصات خود نسبت به سفارش و خرید اینترنتی کتاب از این نمایشگاه اقدام کنند.

بانک صادرات ایران به عنوان بانک عامل نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در سال های گذشته، علاوه بر حمایت از برگزاری نخستین نمایشگاه مجازی کتاب، با هدف تأمین اعتبار بخش های مختلف صنعت نشر از کتاب فروش تا تهیه کاغذ با استفاده از طرح طراوت (طرح اعتباری ویژه تولید)، اعتباردهی به کل زنجیره تولید و نشر را پوشش می دهد. این طرح کمک خواهد کرد تا گردش مالی صنعت نشر چند برابر افزایش یابد.

->

منبع: خبرگزاری آریا

به "خرید 215 میلیارد ریال کتاب از درگاه بانک صادرات ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خرید 215 میلیارد ریال کتاب از درگاه بانک صادرات ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید