برای لغو سفارش فروش سهام عدالت به کجا مراجعه کنیم؟

به گزارش وبلاگ مستند، خبرنگاران : شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار خاطرنشان کرد: آن دسته از سهامداران عدالتی که خواهان لغو سفارش فروش سهام خود هستند، می توانند به وسیله درگاههای شرکت های کارگزاری یا شعب بانک ها، اقدام نمایند.

برای لغو سفارش فروش سهام عدالت به کجا مراجعه کنیم؟

به گزارش وبلاگ مستند به نقل از مهر: شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) در اطلاعیه ای اظهار داشت: سهامداران عدالتی که نسبت به ارائه سفارش فروش سهام عدالت خود در شبکه کارگزاری یا شعب بانک ها اقدام نموده اما به دلیل نوسانات اخیر بازار سفارش فروش آنها اجرا نشده و مبلغی به حسابشان واریز نشده است، می توانند به درگاه الکترونیکی کارگزاران و بانک ها مراجعه و نسبت به لغو سفارش فروش خود اقدام نمایند.

در این اطلاعیه آمده، بدیهی است در صورت عدم مراجعه نامبردگان به درگاه شرکت های کارگزاری و عدم لغو سفارش، سهام آنها بر اساس قیمت های روز بازار به تشخیص کارگزار و در چارچوب قوانین و مقررات به فروش رسیده و وجوه حاصل از آن به حساب مشمولان واریز خواهد شد.

خاطرنشان می گردد: بنا به درخواست تعداد زیادی از مشمولان سهام عدالت مبنی بر ایجاد لغو سفارش فروش، زیر ساخت های لازم در اختیار بانک ها و شرکت های کارگزاری قرار گرفته است به طوری که مشمولان می توانند درخواست لغو سفارش فروش خود را در سامانه های کارگزاران و بانک ها ثبت نمایند.

منبع: اقتصادنیوز

به "برای لغو سفارش فروش سهام عدالت به کجا مراجعه کنیم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برای لغو سفارش فروش سهام عدالت به کجا مراجعه کنیم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید