چغرترین گزارشگر تلویزیون به چهل تیکه می آید، فیلم

به گزارش وبلاگ مستند، تهران (پانا) - هادی عامل گزارشگر مسابقات کُشتی که مخاطبان تلویزیون خاطره های بسیاری از او دارند، چهارشنبه میهمانِ برنامه چهل تیکه خواهد بود.

چغرترین گزارشگر تلویزیون به چهل تیکه می آید، فیلم

به گزارش روابط عمومی برنامه تلویزیونی چهل تیکه، سری پنجم برنامه چهل تیکه به تهیه کنندگی و کارگردانیِ الهام حاتمی، این روزها در حال پخش از شبکه نسیم است. برنامه ای که به نوستالژی ها و ثبت خاطرات چهره های مطرح کشورمان می پردازد.

فصل پنجمِ چهل تیکه با فضا و نگاهی نو سراغِ هنرمندان، ورزشکاران و افراد شاخص رفته است تا ناگفته ها و خاطرات جالب و جذابی از آنها را برای مخاطبان تلویزیون روایت کند.

برنامه امشبِ چهل تیکه به حضور دو چهره ورزشی اختصاص دارد.

محمدرضا علیمردانی امشب میزبان هادی عامل و منصور برزگر است. عامل معروف ترین گزارشگرِ کُشتی در کشورمان و منصور برزگر هم از کُشتی گیرانِ پیشکسوت و مربیانِ بزرگ کُشتی است.

هادی عامل و منصور برزگر در این برنامه خاطراتِ تلخ و شیرینِ بسیاری را روایت نموده اند که بدون شک برای علاقه مندان به ورزش بسیار شنیدنی است.

چهل تیکه با حضور هادی عامل و منصور برزگر، امشب چهارشنبه 9 آذر 1400 از ساعت 21 روی آنتنِ شبکه نسیم می رود.

تکرارهای این برنامه روز بعد ساعت 2 بامداد، ساعت 8 و ساعت 14 از شبکه نسیم پخش می گردد.

چهل تیکه در فصل های گذشته خود با دعوت از افراد برجسته کشورمان در حوزه های مختلف، توانست گنجینه ای از خاطرات و نوستالژی های چند نسل را ثبت و ضبط کند.

چهل تیکه با تهیه کنندگی و کارگردانیِ الهام حاتمی توانسته است در سال های گذشته خودش را به عنوان یکی از پربیننده ترین برنامه های تلویزیون مطرح کند.

چهل تیکه هر هفته چهارشنبه، پنجشنبه و آدینه ساعت 21 پخش خواهد شد. روزهای سه شنبه هم گلچینی از سه برنامه هفته گذشته پخش می گردد.

این برنامه پنجشنبه 11 آذر میزبان احمدرضا اسعدی و آدینه 12 آذر میزبان خشایار راد خواهد بود.

منبع: خبرگزاری پانا

به "چغرترین گزارشگر تلویزیون به چهل تیکه می آید، فیلم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چغرترین گزارشگر تلویزیون به چهل تیکه می آید، فیلم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید