چرا زاکانی به جلسه شورای شهر نرفت؟

به گزارش وبلاگ مستند، مهدی چمران رییس شورای شهر تهران علت غیبت علیرضا زاکانی در جلسه شورای شهر را اعلام نمود.

چرا زاکانی به جلسه شورای شهر نرفت؟

چمران گفت: روز گذشته آقای زاکانی به دلیل کسالت و ناراحتی چشمی که برایشان پیش آمده بود نتوانستند در صحن شورا حضور پیدا کند.

او اضافه نمود: ان شاءالله شهردار تهران فردا در صحن شورا حضور خواهند داشت و مباحث مختلف مورد گفت وگو قرار می گیرد.

رئیس شورای شهر تهران بعلاوه درگیری میان شهردار تهران و یکی از اعضای شورای شهر را تکذیب کرد و گفت: اینکه در فضای مجازی اعلام شده اختلافات و درگیری های لفظی بین اعضای شورا و شهردار تهران پیش آمده صحت ندارد، چنین مسئله ای نبوده و کاملاً مباحث مطرح شده بی مورد است.

پیش از این گفته شده بود که زاکانی با ناصر امانی عضو شورای بر سر مسائلی با زاکانی به اختلاف خورده و درگیری لفظی پیدا نموده است.

ناصر امانی، عضو شورای شهر تهران در واکنش به شایعه درگیری لفظی با شهردار تهران در توییتی نوشت: بعد از انتصاب شهردار محترم تهران هیچ جلسه خصوصی با ایشان نداشته ام، صرفا در دو جلسه هم اندیشی به اتفاق تمامی اعضای شورا میزبان ایشان بوده و هرگونه بحث و جدل و..؛ که در فضای مجازی منتشر شده صحت نداشته و تکذیب می گردد .

مهدی چمران در خصوص فرایند انتصابات در شهرداری تهران، گفت: شهردار مرکز مسئولیت انتصابات را برعهده دارد که در این زمینه می تواند با اعضای شورا مشورت داشته باشد، ولی اینکه به صورت جداگانه با هریک از اعضا شهردار بخواهد مشورت کند چندان عملی نیست.

چمران گفت: ما تا به امروز چندین جلسه با شهردار تهران برگزار نموده ایم و اعضای شورا نیز مباحثی را مطرح کردند و شهردار هم در خصوص فرایند انتصابات توضیحاتی به اعضای شورا داده است.

منبع: فرارو

به "چرا زاکانی به جلسه شورای شهر نرفت؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا زاکانی به جلسه شورای شهر نرفت؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید