فرشته نجات جاده ها در برنامه ما ایرانی ها

به گزارش وبلاگ مستند، تهران (پانا) - برنامه ما ایرانی ها به تهیه کنندگی و کارگردانی قاسم اورنگی امشب سه شنبه (27 آبان ماه) ساعت 22 میزبان عظیم نوروزی کاپیتان یکم سازمان حمل و نقل کشور خواهد بود.

فرشته نجات جاده ها در برنامه ما ایرانی ها

به گزارش روابط عمومی برنامه ما ایرانی ها در این قسمت عظیم نورروزی از فعالیت و کوشش های خداپسندانه در جهت امداد و نجات ، یاری به مصدومین تصادفات جاده ای و از رکورد های جهانی و تاریخی خود در هنر های رزمی در این برنامه صحبت می نماید .

کاپیتان عظیم نوروزی مرد پهلوان منش دیار زاگرس راننده خوش برخورد و قانون مداری است که در کنار جابجایی مسافران نزدیک به 21 سال است که کار امداد ونجات در جاده ها را انجام می دهد ، ایشان بیش از 6 سال متوالی لقب فرشته نجات جاده ها گرفته و دارای 3 رکورد ورزشی جهانی در ورزشهای رزمی است و بارها درخواست تابعیت کشورهای همسایه برای رفتن به تیمهای آنها را رد نموده است.

اورنگی تهیه کننده در شرح بیشتر این برنامه گفت : در این قسمت می خواهیم بگوییم بر خلاف تصور عمومی جامعه،گاهی اوقات یک راننده اتوبوس هم می تواند نقش بسزایی در امداد نجات جاده ای داشته باشد .

برنامه ترکیبی 《ما ایرانی ها》کاری از گروه اجتماعی شبکه پنج سیما است که یکشنبه و سه شنبه هر هفته ساعت 22 از شبکه پنج سیما پخش خواهد شد .

مخاطبان برنامه می توانند پیغام های خود را راجع به موضوعات و محورهای برنامه به وسیله سامانه پیغامکی 1000015 با ما در میان بگذارند.

منبع: خبرگزاری پانا

به "فرشته نجات جاده ها در برنامه ما ایرانی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرشته نجات جاده ها در برنامه ما ایرانی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید