انسداد محور کندوان و آزادراه تهران-شمال تا ساعت 17 امروز ، 6 جاده به دلیل نبود ایمنی مسدود است

به گزارش وبلاگ مستند، مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور گفت: محور کندوان و آزادراه تهران - شمال تا ساعت 17 امروز مسدود است.

انسداد محور کندوان و آزادراه تهران-شمال تا ساعت 17 امروز ، 6 جاده به دلیل نبود ایمنی مسدود است

به گزارش وبلاگ مستند، ایمان محرابی نیا در تبادل نظر با فارس در تشریح آخرین شرایط ترافیکی جاده ها ، گفت: بر اساس اطلاعات کسب شده از دوربین های نظارت تصویری و بیش از 2250 دستگاه سامانه ترددشمار برخط، در حال حاضر اغلب جاده های کشور باز است و تردد در آن ها به روال عادی جریان دارد.

انسداد محور کندوان تا ساعت 17 امروز

وی گفت: محور کندوان حد فاصل دزدبن تا هزارچم در استان مازندران از امروز 25 آبان تا 27 آبان 99 به دلیل اجرای عملیات روکش آسفالت در کیلومتر 35 تا 55، از ساعت 6 صبح تا 17، مسدود است و تردد از محورهای جایگزین فیروزکوه و هراز انجام می گردد.

افزایش 10 درصدی ترافیک جاده ها در شبانه روز گذشته

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور اظهار کرد: کل تردد ثبت شده در شبانه روز گذشته در جاده ها بر اساس رصد آخرین اطلاعات دریافتی از 2246 دستگاه ترددشمار جاده ای، نسبت به روز قبل 9.9 درصد افزایش دارد در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 14.9 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 17 تا 18 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

جهت بین کرج و تهران پرترددترین جهت در شبانه روز گذشته

محرابی نیا توضیح داد: بیشترین تردد در شبانه روز گذشته در آزادراه کرج-تهران با بیش از 124 هزار تردد ثبت شد و پس از آن آزادراه تهران-کرج با حدود 113 هزار تردد و آزادراه کرج-قزوین با بیش از 111 هزار تردد پرترددترین جاده کشور بود.

6 جاده به دلیل نبود ایمنی مسدود است

وی با بیان اینکه در حال حاضر کماکان محور قزوین - همدان در کیلومتر 110 و جاده شهداد - نهبندان به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است، گفت: همچنین جاده فرعی شمشک - دیزین، جاده رامیان-اولنگ-شاهرود، محور خرم آباد - پلدختر و محور فرعی سی سخت-پادنا در استان کهگیلویه و بویراحمد به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

انسداد آزادراه تهران-شمال تا ساعت 17 امروز

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راهها بیان نمود: محور چالوس و آزادراه تهران - شمال تا ساعت 17 امروز مسدود است.

محرابی نیا گفت: دوربین های نظارت تصویری در حال حاضر تردد روان در محورهای هراز و فیروزکوه، آزادراه قزوین - رشت در جهت رفت و برگشت نشان می دهد.

وی ادامه داد: در محورهای شمالی بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم.

ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-تهران و جاده شهریار-تهران

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور با اشاره به بروز ترافیک سنگین در آزادراه قزوین - کرج حدفاصل استاندارد تا پل فردیس، از ترافیک نیمه سنگین در آزادراه کرج - تهران محدوده های پل کلاک و گرمدره و ترافیک سنگین در محور شهریار - تهران محدوده شهرقدس اطلاع داد.

منبع: جام جم آنلاین

به "انسداد محور کندوان و آزادراه تهران-شمال تا ساعت 17 امروز ، 6 جاده به دلیل نبود ایمنی مسدود است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انسداد محور کندوان و آزادراه تهران-شمال تا ساعت 17 امروز ، 6 جاده به دلیل نبود ایمنی مسدود است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید